Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./Kamil | 2015-03-13 21:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Zespół Guzik wygrał trzecie starcie Fest Muzy

Olsztyn24
Zwycięzcą trzeciego starcia jest zespół Guzik (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie odbyła się dzisiaj (13.03) już trzecia odsłona eliminacji do wielkiego finału Konkursu Młodych Zespołów Fest Muza 2015, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

O główną nagrodę ubiega się aż czternaście zespołów, które walczą o 5000 zł, sesję fotograficzną, nagranie singla w profesjonalnym studiu nagraniowym, promocję medialną, bony i złote karty do sklepów muzycznych.

W trzecim starciu udział wzięły zespoły Guzik 9 Soul`s Sound. Z pojedynku zwycięsko wyszedł Guzik.
R E K L A M A
banner
Gościem specjalnym wieczoru oraz jurorem był Michał Jelonek, muzyk, który do polskiego ciężkiego grania wprowadził skrzypce. Jelonek współpracował m.in. z zespołami Hunter, Ankh, Wilki, De Press i Closterkeller.

******

Soul`s Sound to olsztyńska grupa, której skład ukształtował się ostatecznie w czerwcu 2014 roku. Muzycy mają zaliczony występ przed koncertem Dawida Podsiadło w olsztyńskim amfiteatrze, liczne koncerty na większych scenach i dwa miejsca na podium w olsztyńskich przeglądach młodych zespołów. Starają się, by ich kompozycje reprezentowały poziom na tyle wysoki, by bez wahania można było nazwać je muzyką. Jak mówią: każdy daje coś od siebie i wychodzą z tego różne, czasem śmieszne rzeczy, dzięki czemu każdy koncert jest unikalny.

Zespół Guzik to przede wszystkim grupa przyjaciół odnajdujących wspólny język w muzyce i czerpiących przyjemność z grania razem. Ich cel? Rozlać tę przyjemność na swoich słuchaczy. Dzielnie do tego dążą, grając tyle koncertów, ile się da. Jak określić ich styl muzyczny... Guzikowy! Każdy członek grupy ma inne upodobania muzyczne, co daje nieprzewidywalną mieszankę.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl