Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./Kamil | 2015-03-22 12:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wystąpili w Olsztynie

Olsztyn24
Piotr Szumlas i Jacob Zaborski (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Zwycięzcy 5. edycji popularnego muzycznego show Must Be The Music – Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - wystąpili wczoraj (21.03) w Olsztynie na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Podczas koncertu w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena zaprezentowali materiał z wydanej właśnie debiutanckiej płyty pt. „Peter and Jacob”.

Po wygraniu „Must Be The Music”, Piotr i Kuba zdecydowali się nie podpisywać kontraktu z żadną wytwórnią płytową. W ten sposób zostali jedynymi w Polsce laureatami telewizyjnego talent show poświęconego muzyce, którzy zdecydowali się na niezależność. Dzięki tej decyzji i nagrodzie z programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, mogli zostać nie tylko autorami tekstów czy muzyki, ale też producentami i wydawcami swojej płyty.

Repertuar duetu oparty jest głównie na ich własnych utworach, a integralną częścią koncertów są autorskie kompozycje Piotra brawurowo wykonywane techniką fingerstyle.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl