Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-03-30 18:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Ekscytujący półfinał Miss Warmii i Mazur 2015

Olsztyn24
Półfinał 25. edycji Miss Warmii i Mazur 2015 (fot. missmazur.eu) | Więcej zdjęć »
Uroda i wdzięk najpiękniejszych dziewcząt z Warmii i Mazur przyciągnęły w sobotę (28.03) do Galerii Warmińskiej w Olsztynie tłumy gości. Liczyła się przede wszystkim uroda, ale inteligencja, talent i pasje też były ważne. Jury wybrało 15 dorosłych finalistek i 10 nastolatek, które zrobiły kolejny krok, by zdobyć koronę najpiękniejszej. Emocji nie brakowało i na pewno jeszcze nie zabraknie.

Półfinał jubileuszowej 25. edycji Miss Warmii i Mazur 2015 był o tyle nietypowy, że piękne kandydatki prezentowały się na Wiosennej Wyspie, a nie, jak w poprzednich edycjach, na scenie. Jury oceniało kandydatki między innymi pod względem umiejętności poruszania się, osobowości, sceniczności, estetyki, swobody ruchu, rytmiki i uśmiechu.

Uczestniczki konkursu zaprezentowały się w strojach sportowych i sukienkach koktajlowych według własnej stylizacji. Na oczach odwiedzających Galerię Warmińską były malowane przez makijażystów z Mokotowska Make Up Academy oraz Benefit Polska. Wszystko to działo się przy udziale widzów. Po chwili odpoczynku przyszedł czas na pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową z udziałem finalistek konkursu. Ubrane w piękne kreacje pozowały do zdjęć przed obiektywem najlepszego fotografa w branży.
R E K L A M A
banner
Kandydatki, które zakwalifikowały się do finału, zaprezentują się 23 maja 2015 roku podczas wielkiej gali finałowej Miss Warmii i Mazur w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. W sobotnim półfinale wzięły udział 52 kandydatki, które zostały wyłonione podczas castingów. Łączenie we wszystkich castingach wzięło udział ponad 300 kandydatek z całego województwa.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodawanie nowych komentarzy do tego artykułu zostało zablokowane.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl