Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2015-04-01 12:34 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na koncert na wiolonczelę i fortepian

Olsztyn24
  | Więcej zdjęć »
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na otwierający kwietniowy program koncert na wiolonczelę i fortepian. Już dziś (1.04) o godzinie 18.00, w Kamienicy Naujacka MOK, wystąpią Izabela Buchowska (wiolonczela) oraz Jakub Tchorzewski (fortepian). W programie usłyszymy utwory Fryderyka Chopina, Roberta Schumanna oraz utwór Bartosza Smorągiewicza - „Bagatele” na wiolonczelę solo, zagrany z piecem i elementami gitarowymi.

Izabela Buchowska – wiolonczela

Swoje umiejętności doskonaliła na wielu kursach mistrzowskich, współpracując z tak wybitnymi osobowościami jak: Kazimierz Michalik, Lynn Harrel, Andrzej Bauer, Pierre Laurent-Aimard, Ulf Tischbirek, Edna Michell, Baruch Arnon, Tomasz Strahl czy Roman Jabłoński. Laureatka wielu nagród i stypendiów. Występowała podczas licznych festiwali muzycznych, m.in. na słynnym Schleswig-Holstein Festival w Niemczech i Chopin and Friends Festival w Nowym Jorku. Jako solistka i kameralistka koncertuje w Europie i USA.
R E K L A M A
banner
Jakub Tchorzewski – fortepian

The International Piano opisał jego interpretacje jako „żywiołowe i dokładne rytmicznie”, natomiast The Washington Post uznał, że polski pianista „wykazał się wyobraźnią dźwiękową”. Dla Schweizer Musikzeitung jest „znakomitym i bardzo obiecującym” muzykiem. Jakub Tchorzewski występował w większości krajów Europy, w Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Japonii, a jego koncerty były transmitowane przez narodowe rozgłośnie radiowe w Polsce, Słowacji, Czechach i Szwajcarii.

Zapraszamy, wstęp wolny!
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl