Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
mg | 2015-04-02 01:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Adam Jarubas zabiegał o głosy wyborców na Warmii i Mazurach

Olsztyn24
Adam Jarubas przed siedzibą Radia Olsztyn | Więcej zdjęć »
W środę (1.04) Warmię i Mazury odwiedził Adam Jarubas, kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego na Prezydenta RP. Jarubas jest jednym z jedenastu kandydatów, którzy w zaplanowanych na 10 maja br. wyborach ubiegać się będą o fotel Prezydenta RP.

Kandydat na prezydenta wizytę rozpoczął od spotkania ze studentami Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Głównym tematem spotkania były zagadnienia dotyczące organizacyjnych i prawnych aspektów wzmocnienia roli samorządu terytorialnego w Polsce.

Marszałek Województwa Świętokrzyskiego spotkał się także, z przedstawicielami samorządu Warmii i Mazur. Następnie odwiedził OSP w Pasymiu oraz mieszkańców Szczytna i Pisza.
R E K L A M A
banner
Jarubas w swoich wypowiedział podkreślał podobieństwa, jakie łączą województwo warmińsko-mazurskie z województwem świętokrzyskim. Wspomniał również o realizacji tych samych projektów - sieci internetu szerokopasmowego oraz tras rowerowych. Adam Jarubas przedstawił siebie, jako rozsądnego polityka, który nie wdaje się w konflikty polityczne.
Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~Tomasz / 2015-04-05 18:20
PSL - wieczny koalicjant, co zawsze się sprzeda, żeby tylko stanowiska dostać. Komorowski kontra Duda. Tyle w temacie kandydatów na prezydenta.
~Luigi / 2015-04-02 21:41
Adam Jarubas to świetny człowiek. Warto go posłuchać na żywo, nie warto przejmować się relacjami w mediach.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl