Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
mg | 2015-04-02 01:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Adam Jarubas zabiegał o głosy wyborców na Warmii i Mazurach

Olsztyn24
Adam Jarubas przed siedzibą Radia Olsztyn | Więcej zdjęć »
W środę (1.04) Warmię i Mazury odwiedził Adam Jarubas, kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego na Prezydenta RP. Jarubas jest jednym z jedenastu kandydatów, którzy w zaplanowanych na 10 maja br. wyborach ubiegać się będą o fotel Prezydenta RP.

Kandydat na prezydenta wizytę rozpoczął od spotkania ze studentami Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Głównym tematem spotkania były zagadnienia dotyczące organizacyjnych i prawnych aspektów wzmocnienia roli samorządu terytorialnego w Polsce.

Marszałek Województwa Świętokrzyskiego spotkał się także, z przedstawicielami samorządu Warmii i Mazur. Następnie odwiedził OSP w Pasymiu oraz mieszkańców Szczytna i Pisza.
R E K L A M A
banner
Jarubas w swoich wypowiedział podkreślał podobieństwa, jakie łączą województwo warmińsko-mazurskie z województwem świętokrzyskim. Wspomniał również o realizacji tych samych projektów - sieci internetu szerokopasmowego oraz tras rowerowych. Adam Jarubas przedstawił siebie, jako rozsądnego polityka, który nie wdaje się w konflikty polityczne.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl