Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MO | 2015-04-09 23:53 | Rozmiar tekstu: A A A
Zostało zaledwie kilka dni!

Wesprzyj i zgarnij nagrodę!

Olsztyn24
Tańczy Pryzmat
Czy tancerzom olsztyńskiej Pracowni Tańca „Pryzmat” uda się zebrać fundusze na prestiżowe warsztaty w Izraelu? Przypomnijmy, że efektem ich rezydencji artystycznej w trzech czołowych na świecie teatrach tańca, ma być taneczny pokaz i reportaż, które zaprezentują w Olsztynie po powrocie z Izraela.

Jeszcze tylko przez kilka dni każdy może wesprzeć ich projekt. Korzystając ze strony internetowej www.wspieram.to/pryzmat i wybierając sobie przy tym niecodzienną nagrodę. Jeśli tancerze nie zbiorą założonej kwoty, wszystko wróci do darczyńców.

Ambasadorami i promotorami projektu są: mistrzyni tańca - Iwona Pavlović i dyrektor Teatru im. Stefana Jaracza - Janusz Kijowski.
R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~Ela i Andrzej / 2015-04-10 12:48
Wsparliśmy Pryzmat i życzymy im powodzenia ! Współpraca z taką grupą to przyjemność, a sztuka jaką tworzą to inspiracja dla innych! Do przodu pracownio tańca i talentu! - Ela i Andrzej Mierzyńscy
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl