Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-04-10 14:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Uniwersytet zaprasza na bieg

Olsztyn24
I Bieg Uniwersytecki w Kortowie (fot. UWM - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W poniedziałek (13.04) w południe ruszy internetowa rejestracja do II Biegu Uniwersyteckiego. Sam bieg zaplanowano na 23 maja na terenie Kortowa. Już dzisiaj władze uczelni zachęcają do udziału w tej imprezie, mającej nie tylko promować bieganie, ale także uniwersytet w szesnastym roku jego działalności.

II Bieg Uniwersytecki wraz z meczem piłkarskim pomiędzy dziennikarzami TVP a strażakami będzie towarzyszył organizowanemu w maju w Olsztynie Festiwalowi Telewizyjnych Filmów Sportowych „Maraton”. Uczestnicy biegu głównego będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów w ciągu 90 minut. Dzisiaj wiadomo, że start i meta biegu zlokalizowane będą na stadionie uniwersyteckim, natomiast prace nad wytyczeniem trasy biegu jeszcze trwają.

Organizatorzy wyznaczyli limit uczestników na 500. Swój udział zapowiedziały już gwiazdy TVP: Przemysław Babiarz, Maciej Kurzajewski i Piotr Dębowski. Telewizja Polska przeprowadzi bezpośrednią transmisję z biegu na kanałach TVP Sport i TVP Regionalna.
R E K L A M A
banner
Oprócz kategorii Open, będą też dodatkowe klasyfikacje: najlepszy student UWM, najlepszy pracownik UWM i najlepszy dziennikarz. Przewidziany jest też osobny bieg dla dzieci. Na najlepszych w kategorii Open na mecie czekać będą nagrody, a na najlepszych w poszczególnych kategoriach - karty podarunkowe do sklepubiegowego.com o wartości od 200 do 700 zł. Każdy z uczestników otrzyma też pakiet biegacza, w skład którego wchodzić będą: koszulka termoaktywna, numer startowy, chip zwrotny, gadżety uniwersyteckie, pamiątkowy medal na mecie i bon na posiłek regeneracyjny.

Według stanu na dzisiaj program zawodów przedstawia się następująco:

» 8.30-12.00 - pobranie pakietów startowych, numerów oraz chipów, oddanie w depozyt sprzętu osobistego,
» 11.00-11.45 - bieg dzieci,
» 11.45-12.00 - rozgrzewka,
» 12:15-13.45 - bieg główny,
» 13.45 – ceremonia medalowa.

Internetowa rejestracja uczestników biegu prowadzona będzie za pośrednictwem strony bieguniwersytecki.uwm.edu.pl. Opłata startowa wynosi 20 zł jeżeli wniesiona zostanie przelewem do 15.05.2015 oraz 40 zł, jeżeli wniesiona zostanie na miejscu w dniu zawodów.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl