Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-04-11 01:52 | Rozmiar tekstu: A A A

The Second Chance kolejnym finalistą Fest Muzy

Olsztyn24
The Second Chance | Więcej zdjęć »
The Second Chance jest piątym finalistą tegorocznego Konkursu Młodych Zespołów Fest Muza. Podczas piątkowego (10.04) koncertu w sali kameralnej olsztyńskiego amfiteatru, muzycy z Second Chance zostali uznani przez jurorów za lepiej przygotowanych do scenicznych występów niż ich rywale - grupa Sunset Limitet.

Do tej pory Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zorganizował już pięć pojedynków młodych zespołów muzycznych. Zwycięzca każdego ze spotkań zyskał prawo występu na dużej scenie olsztyńskiego amfiteatru podczas koncertu finałowego, zaplanowanego na 13 czerwca. Najlepszy z zespołów wywalczy nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys zł., nagranie singla w profesjonalnym studiu radiowym, sesję fotograficzną i promocję medialną w jednej z olsztyńskich gazet.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Fest Muza 2015 - piąte starcie (1)

11-04-2015

image galeria
Fest Muza 2015 - piąte starcie (2)

11-04-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl