Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
K.R. | 2015-04-17 20:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Otwartych Drzwi w Gimnazjum nr 13 im. H. Wagnera w Olsztynie

Olsztyn24
Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 13 w Olsztynie (fot. K.R. - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Dzisiejszy dzień (17.04) upłynął w Gimnazjum nr 13 pod hasłem „Otwartych Drzwi”. Już o godzinie 9.00 zawitali w szkole pierwsi goście – sześć klas ze Szkoły Podstawowej nr 30, zaś o godzinie 11. przybyło kolejne siedem klas szóstoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 34 i szóstoklasiści ze szkoły w Butrynach. Pojawiły się też indywidualne osoby zainteresowane ofertą gimnazjum.

Uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 13 przygotowali dla wszystkich zainteresowanych różnorodne atrakcje. Już w holu szkoły witały przybyłych barwne tablice, prezentujące dorobek zespołów działających w szkole oraz podkreślające osiągnięcia uczniów. Uwidoczniono na nich  działalność zespołu humanistycznego, matematyczno-przyrodniczego i języków obcych. Tuż obok przygotowano stoiska promujące aktywność kół zainteresowań, wśród których szczególną uwagę przyciągały Szkolne Koło Wolontariatu, Koło PCK, Koło Miłośników Turystyki oraz Rowerowej Szkoły.

W poszczególnych pracowniach na gości czekały pokazy eksperymentów z dziedziny chemii, fizyki i biologii oraz koncert muzyczny w wykonaniu uczniów gimnazjum. Zainteresowani ofertą kształcenia językowego mogli spróbować swoich sił w quizie, połączonym z prezentacją, omawiającą możliwości kształcenia w zakresie języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Zaszczytne miejsce wśród różnobarwnych stoisk zajmowała ekspozycja Teatru Światło i Cień, zaprezentowane dyplomy i puchary mówiły same za siebie.
R E K L A M A
banner
Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne przygotowane dla uczniów, akcentowały sportowy charakter oferty Gimnazjum nr 13. Odwiedzający szkołę  goście mieli okazję również spróbować swoich sił w grach PS3 i XBOX.

Nie lada atrakcję stanowił kolorowy, wiosenny poczęstunek, przygotowany przez uczniów Gimnazjum nr 13 w pracowni techniki. Konsumpcja przebiegała w klimacie Dalekiego Wschodu, zainscenizowanym przez działające w szkole Koło Miłośników Japonii.

Bogata oferta i ciekawe prezentacje sprawiły, że czas przeznaczony na wizytę upłynął bardzo szybko, a  na twarzach gości widać było zadowolenie z miło spędzonego czasu i satysfakcję z trafnie podjętej decyzji.

Ukoronowaniem wizyty w Gimnazjum nr 13 było rozdanie gościom folderów, słodyczy i certyfikatów.

K.R.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl