Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2015-04-24 22:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów w Zespole Szkół Budowlanych

Olsztyn24
Maturzyści olsztyńskiej „Budowlanki” usłyszeli dziś „ostatni dzwonek” (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Dzisiejszego ranka (24.04) w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie zabrzmiał ostatni dzwonek dla uczniów  pięciu klas Technikum nr 4, którzy ukończyli szkołę w zawodach: technik budownictwa, drogownictwa, architektury krajobrazu, technik geodeta. Uczniowie wyróżniający się w nauce, konkursach zawodowych czy zawodach sportowych otrzymali nagrody, a najlepsza uczennica w szkole - tablet.

Po oficjalnej części uroczystości miała miejsce coroczna Gala Henryków, w czasie której wybrani uczniowie zostali wyróżnieni statuetką Złote Skrzydła – za wszechstronność i kreatywność oraz statuetką Złote Rogi - za indywidualne podejście do realizacji zadań stawianych przez szkołę. Część absolwentów została również udekorowana medalami w kategoriach: Sportowiec 2015, Artysta 2015, Pro publico bono 2015 oraz Urok osobisty 2015.

Na zakończenie uroczystości dziewczęta z klasy 4a w bardzo sympatyczny sposób, słowno–muzycznym programem, pożegnały młodszych kolegów, dyrekcję i grono pedagogiczne. 
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl