Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-04-25 13:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Szóste Starcie Fest Muzy z zaskakującym przebiegiem

Olsztyn24
Green Hill (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie odbyła się wczoraj (24.04) szósta już odsłona eliminacji w Konkursie Młodych Zespołów Fest Muza 2015, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Na zdobywcę głównej nagrody, a ubiega się o nią 14 kapel, czeka 5000 zł, sesja fotograficzna, nagranie singla w profesjonalnym studiu nagraniowym, promocja medialna, bony i złote karty do sklepów muzycznych.

W szóstym starciu zmierzyć miały się grupy Green Hill i Savage Delight. Niestety zespół Savage Delight w ostatniej chwili zrezygnował z występu z powodu problemów technicznych. W związku z tym walkowerem do finału wszedł zespół Green Hill. Wystąpi on w wielkim finale konkursu już 13 czerwca na scenie olsztyńskiego amfiteatru.
R E K L A M A
banner
Gościem specjalnym wieczoru, a za razem przewodniczącym jury konkursu był Marcin Rumiński, założyciel olsztyńskiego zespołu Shannon.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl