Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Janusz Milewski | 2015-04-27 12:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukces olsztynianina w kajakowym maratonie

Olsztyn24
Adam Roćko na Mistrzostwach Litwy w maratonie kajakowym (fot. Janusz Milewski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W dniach 24-25 kwietnia br. na torze regatowym w litewskim Kownie, odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Litwy w maratonie kajakowym. W regatach z sukcesem wystartował zawodnik olsztyńskiego klubu Plastex Kayak Sport Club.

W mistrzostwach wystartowało 150 zawodników reprezentujących 6 klubów litewskich, dwa kluby łotewskie i dwa kluby z Obwodu Kaliningradzkiego. Olsztyńskich kajakarzy reprezentował Adam Roćko.

W najbardziej prestiżowej konkurencji k-1 seniorów zawodnik Plastex Kayak Sport Club Olsztyn spisał się rewelacyjnie, zdobywając tytuł wicemistrza Litwy.
R E K L A M A
banner
Dla Adama był to sprawdzian przed zbliżającymi się XXIX Międzynarodowymi Mistrzostwami Polski w Maratonie Kajakowym, które w dniach 10-12 lipca odbędą się w Olsztynie. Areną zmagań kajakarzy będą tereny Centrum Rekreacji i Sportu „Ukiel” nad jeziorem Krzywym.

Janusz Milewski
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Ciekawy / 2015-04-27 13:04
Maraton. Ciekawe na jakim dystansie. Czy 42 km 195 m?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl