Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MB | 2015-04-30 12:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Logo Szyman w prestiżowym konkursie

Olsztyn24
Projekt formy reklamowej z logo Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury (fot. Gravite) | Więcej zdjęć »
Logo lotniska w Szymanach zostało nominowane do tytułu „Dobry Wzór”, przyznawanego przez najlepszych specjalistów z branży projektowej w Polsce. Autorem logo jest olsztyńskie Studio Gravite.

„Dobry wzór” to konkurs organizowany przez istniejący od 1950 roku Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jest to jedyna naukowa instytucja w Polsce zajmująca się projektowaniem graficznym, promowaniem dobrych praktyk w designie i doradzaniem administracji publicznej oraz przedsiębiorstwom przy strategiach rozwoju.

W jury zasiadają najlepsi przedstawiciele branży i to oni przyznają nominacje produktom oraz usługom. Wśród kandydatów do nagrody znalazło się logo Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, którego autorem jest Studio Gravite.
R E K L A M A
banner
- Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, bo formuła tego prestiżowego plebiscytu różni się od większości podobnych inicjatyw – mówi Mateusz Obarek, dyrektor artystyczny Studio Gravite. – Zazwyczaj firmy, chcąc zdobyć wyróżnienie, same zgłaszają swoje propozycje. W tym przypadku jest to niemożliwe. Grono ekspertów prowadzi stały niezależny monitoring rynku wzorniczego i autonomicznie wybiera najlepsze projekty z tysięcy funkcjonujących w przestrzeni publicznej. Nie wiedzieliśmy, że jesteśmy poddawani podobnej weryfikacji, dlatego radość jest podwójna.

Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Gospodarki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Zwycięzcy otrzymają specjalny certyfikat oraz wezmą udział w wystawie prezentującej polskie wzornictwo.

Finalistów konkursu poznamy w sierpniu, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni w październiku

Przypomnijmy: logo lotniska w Szymanach zostało zaprezentowane w lutym br. Dominują w nim kolory zielony i niebieski wpisane w kształt samolotu. Wszystkie badania dotyczące promocji marek miejsc potwierdzają, że Warmia i Mazury nieodłącznie są kojarzone z zielenią, jeziorami i wypoczynkiem. Koncepcja została ubrana w nowoczesną formę, która oddaje komfort podróżowania, innowacyjne rozwiązania, profesjonalne usługi.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl