Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-04-30 14:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany za zamkniętymi drzwiami

Olsztyn24
Mł. insp. Andrzej Zielonka będzie pełnił obowiązki komendanta wojewódzkiego Policji w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Bez udziału mediów dokonały się zmiany w kierownictwie warmińsko-mazurskiej i olsztyńskiej Policji. Wczoraj (29.04) decyzję o odwołaniu ze stanowiska komendanta miejskiego Policji w Olsztynie odebrał insp. Andrzej Góźdź, dzisiaj (30.04) podobny dokument odebrał nadinsp. Józef Gdański.

Przypomnijmy, że obaj komendanci złożyli rezygnacje z zajmowanych stanowisk po ujawnieniu przez Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji przypadku wymuszania zeznań na osobie podejrzanej. W sprawie zostali zatrzymani czterej policjanci Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, z których trzech tymczasowo aresztowano.

Od 1 maja nadinsp. Józef Gdański znajdował się będzie w dyspozycji Komendanta Głównego Policji, natomiast insp. Andrzej Góźdź odpowiednio w dyspozycji komendanta wojewódzkiego Policji.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl