Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2015-05-01 21:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Akcja „Olsztyn. Aktywnie!” prawdziwie wystartowała!

Olsztyn24
W nowym skateparku zaprezentowało się kolarstwo grawitacyjne | Więcej zdjęć »
W tym roku akcja „Olsztyn. Aktywnie!” ruszyła pierwszego dnia wiosny, 21 marca. Potem tu i ówdzie pojawiały się poszczególne dyscypliny biorące udział w projekcie, ale dopiero dzisiaj można było z czystym sumieniem powiedzieć, że VI edycja „Olsztyn. Aktywnie!” naprawdę wystartowała! Dzisiaj (1.05) bowiem na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” odbyła się wiosenna kulminacja akcji. Na plaży miejskiej pojawiły się prawie wszystkie dyscypliny rekreacyjne udostępnione mieszkańcom i turystom w tym roku w ramach akcji. Liczbę dzisiejszych gości na plaży szacuje się na kilka tysięcy.

- Olsztynianie jak zwykle nie zawiedli, mimo psikusów ze strony pogody - powiedział Krzysztof Otoliński, dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta Olsztyna. - Od samego rana przez teren plaży miejskiej przewijały się tłumy uczestników i obserwatorów odbywających się tutaj wydarzeń. Nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji. Mimo popsucia się pogody pod koniec imprezy i „wystraszenia” części uczestników, dzisiejszą imprezę należy uznać za bardzo udaną.

Ważną częścią imprezy były ekstremalne zawody Speed Cross Race. Chociaż uczestnicy zawodów musieli być prawdziwymi twardzielami, chętnych do pokonywania sześcio- lub czternastokilometrowej trasy wytyczonej w piasku, w wodzie czy przez bagna, nie brakowało. Na listach startowych znalazło się 427. zawodników i zawodniczek. Duża część z nich przyjechała spoza Olsztyna. I nie brakowało zapowiedzi ponownych wizyt w Olsztynie, nie tylko po to, by rywalizować w kolejnych ekstremalnych zawodach.
R E K L A M A
banner
- Akcja „Olsztyn. Aktywnie!” niewątpliwie się podoba, warto ją kontynuować - ocenił Krzysztof Otoliński. - Olbrzymi potencjał promocyjny ma również zrewitalizowana plaża miejska, która w tej chwili jest wizytówką Olsztyna. Tego potencjału nie zmarnujemy.

Kolejna kulminacja akcji „Olsztyn. Aktywnie!” planowana jest na 22 sierpnia, oczywiście na plaży miejskiej. Już dziś zapraszamy!

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [3]
~Pani / 2015-06-06 13:41
Przykre, jest to co Pan Marek pisze.... mam nadzieję, że Pan Grzymowicz to przeczyta i wyciąnie wnioski.
~Przemek / 2015-06-05 23:13
A mieszkancy olsztyna musza finansowac wycieczki cwaniaczkow. Taki uklad, taki wymyslono regulamin
~Marek / 2015-06-01 22:19
Jak co roku nie mozna sie zapisac na imprezy kajakowe. Swojacy opanowali te imprezy. Wprowadzono skomplikowany regulamin ktory umozliwia manipulacje zapisami. Sa jakiej maile, linki, aktywacje. Nie wystarczy sie zapisac, trzeba jeszcze aktywawac maila ktorego mozna nie dostac a potem nie mozna otworzyc linka itd... Osobiscie tez nie mozna sie zapisac bo o 15.00 nie ma juz wolnych miejsc chociaz zapisy przyjmuja o dopiero od 15.30
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Majówka „Olsztyn. Aktywnie!”

01-05-2015

image galeria
Puchary dla najlepszych w Speed Cross Race w Olsztynie

01-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl