Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-05-03 19:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Aquasfera z partnerami zaprosiła olsztynian na Aqua Majówkę

Olsztyn24
Aqua Majówka obfitowała m.in. w konkursy z nagrodami | Więcej zdjęć »
Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera wraz z partnerami zaprosiło dzisiaj (3.05) olsztynian na Aqua Majówkę. W ostatni dzień majowego weekendu, przy dość sprzyjającej pogodzie, bawiono się na sportowo i kulturalnie, głównie na placu przed wejściem głównym do Aquasfery.

Licznie przybyli uczestnicy majówki mogli m.in. obserwować występy taneczne, wziąć udział w zajęciach fitness, zabawach i warsztatach dla dzieci, „turnieju” sumo i konkursach z nagrodami. Zorganizowano również boiska do gry w tenisa, przejażdżki konno i seanse w mobilnym Astrolabium, a także tradycyjne już stoisko, przy którym malowano dzieciom buzie.

Komu zaś atrakcji było mało, mógł zrelaksować się w przygotowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną „Bibliotece pod chmurką”, pobawić się z marionetką przybyłą z Olsztyńskiego Teatru Lalek lub zrobić sobie śmieszne zdjęcie w Fotobudkarnii.
R E K L A M A
banner
Aqua Majówka nie mogłaby się odbyć bez atrakcji wodnych. Dla aktywnych uczestników zaplanowano zatem nurkowanie dla chętnych, rozgrywki rodzinne na wodnym placu zabaw, rodzinne aqua animacje i rozgrywki na kajakach.

Jeżeli do wspomnianych atrakcji dodamy jeszcze stoiska, przy których można było uzyskać porady na temat zdrowego żywienia i przy okazji skosztować co nieco, to z pewnością nie trzeba będzie nikogo przekonywać, że na Aqua Majówce nikt się nie nudził.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Aqua Majówka 2015

»

03-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl