Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-05-10 23:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Mistrzowie Warmii i Mazur w Kartingu

Olsztyn24
Finał Mistrzostw Warmii i Mazur w Kartingu (fot. organizatora - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (9.05) na Torze Kartingowym Kormoran w Olsztynie odbył się finał Mistrzostw Warmii i Mazur w Kartingu. W zawodach wzięli udział zawodnicy wyłonieni w przeprowadzonych w Olsztynie i Elblągu eliminacjach.

Finaliści wzięli udział w kwalifikacjach i wyścigach eliminacyjnych, które wyłoniły najlepszą szóstkę. Ścisły finał miał format trzech wyścigów. Walka była ostra i wyrównana do samej mety każdego z nich. Ostatecznie największą liczbę punktów zdobył Czesław Kochanowski, który został Mistrzem Warmii i Mazur w Kartingu. Pierwszym wicemistrzem został Przemysław Budziszewski, a drugim wicemistrzem Grzegorz Całkowski.

Zawodnicy otrzymali atrakcyjne nagrody, m.in. wybrany model Skody na weekend z pełnym zbiornikiem paliwa od Polbis Auto, weekend w Zalesie Mazury Active Spa oraz szkolenie za kierownicą rajdowego samochodu na szutrowym torze przygotowane przez rajdowyklimat.pl, a także pakiety na auto detailing od blingfactory.pl
R E K L A M A
banner
Uczestnicy podczas finału używali gokartów duńskiej firmy Dino z silnikami Honda GX200.

Na imprezie był obecny Andrzej Olszewski – prezes zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego, który bardzo wysoko ocenił imprezę jako wspierającą rozwój kartingu w regionie.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl