Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-05-11 11:53 | Rozmiar tekstu: A A A
Olsztyn. Aktywnie!

Family Bowling Center zaprasza aktywnych do gry w kręgle

Olsztyn24
Aktywni! olsztynianie grają w kręgle | Więcej zdjęć »
W kręgielni Family Bowling Center na olszyńskich Jarotach ruszyły już aktywne spotkania w ramach szóstej edycji projektu „Olsztyn. Aktywnie!”. Gra w kręgle jest jednym z młodszych „nabytków” projektu i w tym roku startuje w jego ramach po raz drugi.

- Bowling jest sportem dla osób w szerokim przedziale wiekowym - powiedział nam trener Witold, zawodnik pierwszej ligi ogólnopolskiej bowlingu prowadzący spotkania w ramach projektu, z którym rozmawialiśmy wczoraj (10.05) podczas spotkania w ramach „Olsztyn. Aktywnie!”. - Grać mogą już 6-latki (pod nadzorem rodziców lub opiekunów - przyp. red.). W kręgielni na wspólnym popołudniu z kręglami może się spotkać cała rodzina czy przyjaciele. Sport ten jest przyjazny dla osób go uprawiających, ponieważ nie wymaga intensywnego wysiłku, a ciężar kul używanych do zbijania kręgli można dostosować do zawodnika.

Gra w kręgle to doskonały sposób na aktywny wypoczynek po pracy i ponowne naładowanie energii dla każdego, dlatego zdobywa uznanie wśród mieszkańców Olsztyna.
R E K L A M A
banner
- Jest to moja druga niedziela z kręglami w ramach „Olsztyn. Aktywnie!”- mówi pani Aneta, uczestniczka wczorajszego spotkania. - Byłam tu też tydzień temu. Spodobało mi się, dlatego zapisałam się na kolejny termin i zaprosiłam do gry kolegów. Jeżeli będę miała taką możliwość, to zapiszę się na kolejne zajęcia. Oferta zajęć projektu jest ciekawa, więc nie wykluczam, że wezmę udział w innych dyscyplinach, np. strzelectwie sportowym czy spływach kajakowych.

W tegorocznej edycji „Olsztyn. Aktywnie!”, kręgielnia wprowadziła kilka zmian organizacyjnych, aby usprawnić przebieg spotkań i sprawić, aby goście kręgielni wynieśli z nich jak najwięcej wiedzy i umiejętności. Zajęcia będą się odbywały co niedzielę, do zakończenia obecnej edycji projektu. Do dyspozycji uczestników są dwa bezpłatne tory wraz z pełnym wyposażeniem - w godzinach 12.00-13.00 - oraz tory, które można zarezerwować z 25% rabatem, gdyby tory bezpłatne zostały już na dany termin zajęte - w godzinach 12.00-14.00 (o rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń, przyjmowane są one tylko na najbliższy termin spotkania). Zapisy można kierować na e-mail: biuro@familybowling.olsztyn.pl z dopiskiem „Olsztyn. Aktywnie!”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Olsztyn. Aktywnie! - Bowling

»

10-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl