Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-05-14 22:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński Wehikuł Czasu o mądrych inwestycjach i dobrych pomysłach na biznes

Olsztyn24
Od lewej: za sterami wehikułu zasiedli Marek Jarmołowicz, dr Andrzej Korytko, Anna Ciesielska, dr Jacek Poniedziałek i Andrzej B | Więcej zdjęć »
W Salach Kopernikowskich olsztyńskiego zamku po raz kolejny został uruchomiony Olsztyński Wehikuł Czasu. Dzisiaj (14.05) zasiadający na jego pokładzie jednak nie przenieśli się w przeszłość, a pozostali w teraźniejszości razem z dr. Andrzejem Korytko i dziennikarzem radiowym Markiem Jarmołowiczem, aby porozmawiać na temat „Pomysł na biznes jak... los na loterii. Czyli rzecz o mądrych inwestycjach”.

Prelegentem w czasie spotkania był prof. Andrzej Buszko - ekonomista Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, natomiast w roli ekspertów wystąpili Anna Ciesielska - współwłaścicielka komercyjnego inkubatora przesiębiorczości Cowork, oraz dr Jacek Poniedziałek – socjolog z UWM. Rozmawiano miedzy innymi o tym, czy każdy nadaje się do „robienia biznesu”, jakie cechy powinien posiadać przyszły przedsiębiorca i czym powinien się kierować, wkraczając w sferę pracy na własny rachunek. Podjęto też temat pozytywnych i negatywnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej oraz oceny twierdzenia, że dobry pomysł na biznes wystarczy, aby odnieść sukces.

Obszerne fragmenty wypowiedzi gości dzisiejszego spotkania zarejestrowaliśmy na filmie wideo, który wkrótce udostępnimy. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z nim.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Olsztyński Wehikuł Czasu. O mądrych inwestycjach

»

14-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl