Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-05-14 22:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński Wehikuł Czasu o mądrych inwestycjach i dobrych pomysłach na biznes

Olsztyn24
Od lewej: za sterami wehikułu zasiedli Marek Jarmołowicz, dr Andrzej Korytko, Anna Ciesielska, dr Jacek Poniedziałek i Andrzej B | Więcej zdjęć »
W salach kopernikowskich olsztyńskiego zamku po raz kolejny został uruchomiony Olsztyński Wehikuł Czasu. Dzisiaj (14.05) zasiadający na jego pokładzie jednak nie przenieśli się w przeszłość, a pozostali w teraźniejszości razem z dr. Andrzejem Korytko i dziennikarzem radiowym Markiem Jarmołowiczem, aby porozmawiać na temat „Pomysł na biznes jak... los na loterii. Czyli rzecz o mądrych inwestycjach”.

Prelegentem w czasie spotkania był prof. Andrzej Buszko - ekonomista Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, natomiast w roli ekspertów wystąpili Anna Ciesielska - współwłaścicielka komercyjnego inkubatora przesiębiorczości Cowork, oraz dr Jacek Poniedziałek – socjolog z UWM. Rozmawiano miedzy innymi o tym, czy każdy nadaje się do „robienia biznesu”, jakie cechy powinien posiadać przyszły przedsiębiorca i czym powinien się kierować, wkraczając w sferę pracy na własny rachunek. Podjęto też temat pozytywnych i negatywnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej oraz oceny twierdzenia, że dobry pomysł na biznes wystarczy, aby odnieść sukces.

Obszerne fragmenty wypowiedzi gości dzisiejszego spotkania zarejestrowaliśmy na filmie wideo, który wkrótce udostępnimy. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z nim.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Olsztyński Wehikuł Czasu. O mądrych inwestycjach

14-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl