Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-05-18 19:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Gala „Produkt Warmia Mazury” odbyła się po raz czwarty w Urzędzie Marszałkowskim

Olsztyn24
Od lewej: dyrektor WBP Andrzej Marcinkiewicz odbiera certyfikat przyznany Wawrzynowi - Literackiej Nagrodzie Warmii i Mazur | Więcej zdjęć »
54 certyfikaty przyznano podczas IV Gali „Produkt Warmii i Mazur”, która odbyła się dzisiaj (18.05) w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie. Uroczystość była częścią realizowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego projektowu „Produkt Warmia Mazury”.

Jak informują pomysłodawcy projektu, jego celem jest poprawienie rozpoznawalności i atrakcyjności gospodarczej Warmii i Mazur. Pomysł powstał w wyniku współpracy z francuskim departamentem Côtes-d'Armor, gdzie swą genezę miał znak „Produkt bretoński”. Projekt „Produkt Warmia Mazury” jest uzupełnieniem działań podjętych przez samorząd województwa 14 lat temu - przyznawania Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości.

Marka „Produkt Warmia Mazury” przyznawana jest w trzech kategoriach: produkt, usługa i wydarzenie, zaś ubiegać się o nią mogą osoby prywatne, firmy i placówki publiczne prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Certyfikowane mogą być wszystkie produkty wytwarzane przez firmy mające swoje siedziby na terenie województwa warmińsko-mazurskiego (produkty rzemieślnicze, produkty przemysłowe, usługi rzemieślnicze, usługi turystyczne, usługi gastronomiczne, usługi medyczne, wydarzenia ze sfery kultury, sportu, rekreacji, itp. oraz produkty i usługi inne.
R E K L A M A
banner
Podczas dzisiejszej gali wyróżniono m.in. Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie, dziennikarza Tomasza Śrutkowskiego i przedsiębiorstwo NETTOM. Razem z przyznanymi dzisiaj, do warmińsko-mazurskich przedsiębiorców trafiło już 214 certyfikatów.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [4]
~woj / 2015-05-19 18:36
Bardzo przepraszam za krytyczne uwagi o zdjęciach. Poprzednio nie mogłem ich w pełni otworzyć. Moja wina. Raz jeszcze przepraszam.
~Ręce opadają... / 2015-05-19 17:47
Ależ mnie denerwują tacy ludzie. Nie wie taki, jak korzystać ze strony, ale szpilę autorowi musi wbić w plecy.... Zanim napiszesz niezasłużenie niemiły komentarz, to może trochę pomyśl "woj". Ludzie z tego portalu robią kawał dobrej roboty, nigdzie nie ma tylu zdjęć z olsztyńskich wydarzeń co tutaj i chociażby za to należałby się im trochę szacunku...A jak nie wiesz, jak z czegoś korzystać, to zapytaj. Jak widać, na komentarze odpowiadają, nawet jeśli są niesprawiedliwe.
~Redakcja Olsztyn24 / 2015-05-19 10:15
Uprzejmie informujemy: aby obejrzeć całe zdjęcie, trzeba kliknąć na ikonkę wykonaną przez „apolityczny” automat, wówczas można zobaczyć nie tylko ucho, nos, czy kawałek ręki wyróżnionych. Ale kliknąć jednak trzeba... A swoją drogą wykonanie dobrych zdjęć w ciasnocie sali sesyjnej sejmiku jest nie lada sztuką.
~woj / 2015-05-19 07:36
Panie Redaktorze, nie dopuszcza Pan żadnych krytycznych komentarzy, ale je - przed odrzuceniem - czyta. Informuje Pana zatem, że bohaterami spotkania byli nagrodzeni, a nie Pan Brzezin! Tymczasem na zdjęciach jest odwrotnie. Widać ledwie ucho, nos, kawałek ręki wyróżnionych, a Pana Brzezina w całej okazałości. Co Pan na to?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl