Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-05-18 19:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Gala „Produkt Warmia Mazury” odbyła się po raz czwarty w Urzędzie Marszałkowskim

Olsztyn24
Od lewej: dyrektor WBP Andrzej Marcinkiewicz odbiera certyfikat przyznany Wawrzynowi - Literackiej Nagrodzie Warmii i Mazur | Więcej zdjęć »
54 certyfikaty przyznano podczas IV Gali „Produkt Warmii i Mazur”, która odbyła się dzisiaj (18.05) w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie. Uroczystość była częścią realizowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego projektowu „Produkt Warmia Mazury”.

Jak informują pomysłodawcy projektu, jego celem jest poprawienie rozpoznawalności i atrakcyjności gospodarczej Warmii i Mazur. Pomysł powstał w wyniku współpracy z francuskim departamentem Côtes-d'Armor, gdzie swą genezę miał znak „Produkt bretoński”. Projekt „Produkt Warmia Mazury” jest uzupełnieniem działań podjętych przez samorząd województwa 14 lat temu - przyznawania Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości.

Marka „Produkt Warmia Mazury” przyznawana jest w trzech kategoriach: produkt, usługa i wydarzenie, zaś ubiegać się o nią mogą osoby prywatne, firmy i placówki publiczne prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Certyfikowane mogą być wszystkie produkty wytwarzane przez firmy mające swoje siedziby na terenie województwa warmińsko-mazurskiego (produkty rzemieślnicze, produkty przemysłowe, usługi rzemieślnicze, usługi turystyczne, usługi gastronomiczne, usługi medyczne, wydarzenia ze sfery kultury, sportu, rekreacji, itp. oraz produkty i usługi inne.
R E K L A M A
banner
Podczas dzisiejszej gali wyróżniono m.in. Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie, dziennikarza Tomasza Śrutkowskiego i przedsiębiorstwo NETTOM. Razem z przyznanymi dzisiaj, do warmińsko-mazurskich przedsiębiorców trafiło już 214 certyfikatów.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl