Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-05-26 15:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowy sztandar na 70-lecie Szkoły Podstawowej nr 2

Olsztyn24
Nowy sztandar SP nr 2 | Więcej zdjęć »
Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie świętuje dziś (26.05) jubileusz 70-lecia istnienia. Najważniejszym punktem jubileuszowej uroczystości było wręczenie społeczności szkolnej nowego sztandaru ufundowanego przez rodziców i sponsorów, a nadanego szkole uchwałą Rady Miasta Olsztyna.

W zorganizowanej w szkolnej sali sportowej uroczystości udział wzięli m.in. wicemarszałek województwa Wioletta Śląska-Zyśk, przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna Halina Ciunel, wiceprezydenci Olsztyna Jarosław Słoma i Bogusław Szwedowicz oraz przedstawiciel wojewody Joanna Wańkowska-Sobiesiak. Nie zabrakło przedstawicieli współpracujących ze szkołą instytucji, dyrektorów olsztyńskich placówek oświatowych, obecnych i byłych nauczycieli z SP 2, rodziców, absolwentów i obecnych uczniów szkoły.

W ramach dzisiejszego spotkania można było też zwiedzić szkołę, oglądając sale dydaktyczne, Izbę Pamięci i salę Tradycji Romskiej, obejrzeć film o szkole oraz zapoznać się z przygotowanymi na jubileusz wystawami. Chętni mogli się też wpisać do księgi pamiątkowej szkoły.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Nadanie nowego sztandaru Szkole Podstawowej nr 2 w Olsztynie

»

26-05-2015

image
Jubileusz 70-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie

»

26-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl