Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-05-30 15:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Festyn u „Makuszyńskiego”

Olsztyn24
Festyn sportowo-rekreacyjny „Z Kornelem Makuszyńskim w stylu retro” | Więcej zdjęć »
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie zorganizował dziś (30.05) doroczny festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem „Z Kornelem Makuszyńskim w stylu retro”. W tym roku po raz pierwszy współorganizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, który w ramach akcji „Osiedliska Kultury” promuje atrakcje Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

Na scenie przy SOSW można było podziwiać małych artystów ze szkół i przedszkoli działających na Osiedlu Kormoran oraz gości zagranicznych z Centrum Rehabilitacji Słuchu w Kaliningradzie. Natomiast na boisku i przyległych trawnikach rozlokowały się punkty i stoiska oferujące rozliczne gry i zabawy bardzo popularne przed laty oraz produkty i towary, w tym artykuły wytworzone rękodzielniczo i kulinaria.

W programie festynu były też z pokazy sprzętu straży pożarnej i policji oraz pokazy ratownictwa medycznego w wykonaniu ratowników z WOPR. Nie dało się niezauważyć stoiska Filii nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie z książkami oraz grami i zabawami czytelniczymi. Uwagę zwracali też podopieczni olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt. Dwa sympatyczne mieszańce szukały podczas festynu nowych właścicieli. Można też było pomóc schronisku przekazując wolontariuszom karmę dla zwierząt.
R E K L A M A
banner
Na stoisku MOK można było natomiast uzyskać informacje o propozycjach kulturalnych na lato, a także kupić bilety na płatne imprezy Olsztyńskiego Lata Artystycznego.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Festyn rekreacyjno-sportowy w SOSW w Olsztynie

30-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl