Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-05-30 15:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Festyn u „Makuszyńskiego”

Olsztyn24
Festyn sportowo-rekreacyjny „Z Kornelem Makuszyńskim w stylu retro” | Więcej zdjęć »
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie zorganizował dziś (30.05) doroczny festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem „Z Kornelem Makuszyńskim w stylu retro”. W tym roku po raz pierwszy współorganizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, który w ramach akcji „Osiedliska Kultury” promuje atrakcje Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

Na scenie przy SOSW można było podziwiać małych artystów ze szkół i przedszkoli działających na Osiedlu Kormoran oraz gości zagranicznych z Centrum Rehabilitacji Słuchu w Kaliningradzie. Natomiast na boisku i przyległych trawnikach rozlokowały się punkty i stoiska oferujące rozliczne gry i zabawy bardzo popularne przed laty oraz produkty i towary, w tym artykuły wytworzone rękodzielniczo i kulinaria.

W programie festynu były też z pokazy sprzętu straży pożarnej i policji oraz pokazy ratownictwa medycznego w wykonaniu ratowników z WOPR. Nie dało się niezauważyć stoiska Filii nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie z książkami oraz grami i zabawami czytelniczymi. Uwagę zwracali też podopieczni olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt. Dwa sympatyczne mieszańce szukały podczas festynu nowych właścicieli. Można też było pomóc schronisku przekazując wolontariuszom karmę dla zwierząt.
R E K L A M A
banner
Na stoisku MOK można było natomiast uzyskać informacje o propozycjach kulturalnych na lato, a także kupić bilety na płatne imprezy Olsztyńskiego Lata Artystycznego.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Festyn rekreacyjno-sportowy w SOSW w Olsztynie

»

30-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl