Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-05-30 18:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Zespół D`Dorsh ostatnim gościem cyklu „Kulturalny zawrót głowy” przed wakacjami

Olsztyn24
Zespół D`Dorsh kolejnym bohaterem cyklu „Kulturalny zawrót głowy” w Planecie11 (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Multimedialnej Bibliotece Młodych Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, odbyło się wczoraj (29.05) kolejne spotkanie z cyklu „Kulturalny zawrót głowy”. Gościem jego ostatniej przed zbliżającymi się wakacjami odsłony był zespół D`Dorsh.

Grupa istnieje od 2008 roku. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, występuje na scenach w całej Polsce. Zachwyca prawdziwym, rockowym brzmieniem, którego goście wczorajszego spotkania mieli przyjemność posłuchać.

W trakcie wieczoru, oprócz śpiewania i grania, poruszonych zostało także sporo ciekawych tematów, przede wszystkim związanych z młodymi artystami. Opowiadali o swoich początkach, jak zmieniał się skład grupy na przestrzeni czasu oraz o planach na przyszłość (tworzeniu upragnionej płyty, którą chcieli by nagrać zimą).
R E K L A M A
banner
Więcej informacji na te i pozostałe zagadnienia dostępnych będzie na zapisie wideo wieczoru, który udostępnimy niebawem. Już teraz zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie z zespołem D`Dorsh w Planecie 11

»

29-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl