Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-06-01 14:53 | Rozmiar tekstu: A A A

O przygotowaniach do olsztyńskiej odsłony Pucharu Świata w siatkówce plażowej

Olsztyn24
Uczestnicy konferencji prasowej w CRS Ukiel | Więcej zdjęć »
Trwają intensywne przygotowania do zawodów Pucharu Świata w siatkówce plażowej FIVB Beach Volleyball World Tour Grand Slam Olsztyn 2015. Dzisiaj (1.06), podczas konferencji prasowej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel, dziennikarze poznali wiele szczegółów dotyczących tej imprezy, która rozegrana zostanie w Olsztynie w dniach 25-30 sierpnia br.

W konferencji prasowej udział wzięli: prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Paweł Papke, dyrektor turnieju Rafał Pośpiech, ambasador treningów siatkarskich dla dzieci Piotr Gruszka oraz dyrektor techniczny turnieju Jerzy Litwiński.

Przypomnijmy, że pucharowe zawody rozegrane zostaną na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Olsztynie, czyli na dawniej plaży miejskiej w Olsztynie nad Jeziorem Ukiel. Co ważne - na czas zawodów teren CRS Ukiel nie będzie zamknięty, chociaż z miejscami do opalania może być mały problem. Na plażach nr 1 i 2 staną dwa stadiony. Pierwszy z nich - główny będzie mógł pomieścić 4 tys. widzów, na trybuny drugiego będzie mogło wejść 995 osób. Będzie też przygotowanych kilka boisk do piłki plażowej, gdzie będą rozgrywane pucharowe mecze.
R E K L A M A
banner
Dla publiczności zorganizowane zostaną m.in. dwie strefy kibica - jedna obok kapitanatu, druga za stadionem numer jeden. Z trybuny głównej będzie można także spoglądać na to, co się będzie działo na boiskach nr 3 i 4. Organizatorzy przygotowali też wiele dodatkowych zajęć dla publiczności, m.in. treningi siatkarskie dla dzieci, których ambasadorem został znakomity siatkarz Paweł Gruszka. Powstaną także strefy sportów ekstremalnych, rozgrywek piłki wodnej, wodny plac zabaw, scena dj-a.

Część obecnych parkingów przy CRS Ukiel zajmą pojazdy uczestników zawodów i wozy techniczne, dlatego OSiR Olsztyn prowadzi rozmowy z właścicielami terenów położonych w pobliżu jeziora o udostępnienie tych terenów na parkingi. Na czas zawodów uruchomiona zostanie też specjalna komunikacja miejska.
 
Już dzisiaj o godz. 17.00 ruszy internetowa sprzedaż biletów na pucharowe mecze. Odpowiedniej aplikacji należy szukać na stronie internetowej grandslam.pzps.pl. Podstawowa cena jednodniowych biletów to 50 złotych, ale będzie można też kupić karnety albo pakiety VIP. Będzie też kilka tysięcy darmowych biletów. W tej chwili trwa ustalanie zasad dystrybucji takich kart wstępu.

Więcej o przebiegu konferencji można dowiedzieć się z naszego nagrania wideo z tego wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa ws. Grand Slam Olsztyn 2015

»

01-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl