Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-06-03 06:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Osiedlową Paradą Bajek zainaugurowano Dni Literatury Dziecięcej w MBP

Olsztyn24
VII Osiedlowa Parada Bajek (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wczorajszy (2.06) dzień obfitował w atrakcje dla najmłodszych za sprawą ósmej już Osiedlowej Parady Bajek, zorganizowanej przez Filię nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. Wzięły w niej udział dzieci z okolicznych przedszkoli i szkół, a nawet milusińscy ze żłobka. Tegoroczna parada była wydarzeniem inaugurującym Dni Literatury Dziecięcej w Miejskiej Bibliotece Publicznej, które potrwają do 13 czerwca i zostaną zakończone Piknikiem z Kłobukiem.

Mieszkańcy ulic Dworcowej i Wyszyńskiego mogli podziwiać niecodzienny widok, gdyż właśnie tymi ulicami przeszło mnóstwo księżniczek, rycerzy, Spidermanów, Batmanów, czarownic i wiele innych postaci bajkowych. Dzieci poprzebierały się za swoich ulubieńców, aby wziąć udział w paradzie, a następnie wytańczyć się i wyskakać wśród kolorowych balonów oraz muzyki na trawniku przed siedzibą filii.

Wielką pomocą w realizacji przedsięwzięcia wykazali się uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie, którzy również przebrali się za bajkowe osobowości i włączyli się do zabawy z maluchami.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl