Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-06-03 06:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Osiedlową Paradą Bajek zainaugurowano Dni Literatury Dziecięcej w MBP

Olsztyn24
VII Osiedlowa Parada Bajek (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wczorajszy (2.06) dzień obfitował w atrakcje dla najmłodszych za sprawą ósmej już Osiedlowej Parady Bajek, zorganizowanej przez Filię nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. Wzięły w niej udział dzieci z okolicznych przedszkoli i szkół, a nawet milusińscy ze żłobka. Tegoroczna parada była wydarzeniem inaugurującym Dni Literatury Dziecięcej w Miejskiej Bibliotece Publicznej, które potrwają do 13 czerwca i zostaną zakończone Piknikiem z Kłobukiem.

Mieszkańcy ulic Dworcowej i Wyszyńskiego mogli podziwiać niecodzienny widok, gdyż właśnie tymi ulicami przeszło mnóstwo księżniczek, rycerzy, Spidermanów, Batmanów, czarownic i wiele innych postaci bajkowych. Dzieci poprzebierały się za swoich ulubieńców, aby wziąć udział w paradzie, a następnie wytańczyć się i wyskakać wśród kolorowych balonów oraz muzyki na trawniku przed siedzibą filii.

Wielką pomocą w realizacji przedsięwzięcia wykazali się uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie, którzy również przebrali się za bajkowe osobowości i włączyli się do zabawy z maluchami.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl