Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-06-08 19:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Od czwartku pojedziemy Obiegową

Olsztyn24
Od czartku będziemy mogli jeździć jedną jezdnią ulicy Obiegowej | Więcej zdjęć »
Jest dobra wiadomość dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. W czwartek (11.06) zostanie oddana do użytku jedna, wschodnia jezdnia ulicy Obiegowej. Ruch na ulicy będzie odbywał się od ul. Pstrowskiego do alei Piłsudskiego. Udostępniony zostanie także wjazd i zjazd z ul. Obiegowej na ul. Żołnierską.

Jezdnia zostanie udostępniona zarówno pojazdom komunikacji miejskiej, jak również samochodom komunikacji indywidualnej. Druga jezdnia ul. Obiegowej zostanie udostępniona wyłącznie autobusom miejskim i pojazdom uprzywilejowanym na odcinku od al. Piłsudskiego do ul. Żołnierskiej. Zmiana organizacji ruchu w tym rejonie Olsztyna spowoduje kilka zmian w trasach linii autobusów miejskich.

W związku z kolejnym etapem prac związanych z budową linii tramwajowej, zamknięta zostanie część ul. Żołnierskiej. Droga na odcinku od ul. Głowackiego do wiaduktu nad ul. Obiegową zostanie wyłączona z ruchu. Możliwy będzie jedynie dojazd do posesji położonych przy Żołnierskiej. Wyjeżdżający z posesji kierowani będą na ulicę Głowackiego.
R E K L A M A
banner
Wszystkich mieszkańców, kierowców, rowerzystów i pieszych drogowcy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przemieszczania się w rejonie budowy.

Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~ol. / 2015-06-09 14:35
fajne hydranty
~ / 2015-06-09 14:34
! a hydranty jak stały tak stoją na środku
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl