Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2015-06-10 18:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Oddział Gastroenterologiczny WSS ma nową siedzibę

Olsztyn24
Uroczystość otwarcia nowej siedziby oddziału gastroenterologicznego WSS (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie odbyła się dzisiaj (10.06) uroczystość otwarcia nowej siedziby oddziału gastroenterologicznego. Symboliczną wstęgę przecinali m.in. wojewoda Marian Podziewski, wicemarszałek Wioletta Śląska-Zyśk i prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

Gastroenterologia przez wiele lat „wędrowała” po piętrach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Wybudowanie nowego skrzydła placówki i przeniesienie tam bloku operacyjnego, uwolniło liczne pomieszczenia w głównym budynku, które obecnie są zagospodarowywane. W ten sposób stałą siedzibę na V piętrze szpitala znalazł m.in. oddział gastroenterologiczny. Powstał 17-łóżkowy oddział z pełnym zapleczem. W ramach przebudowy szpitala utworzono także pracownię endoskopową, w sąsiedztwie której zlokalizowano salę wybudzeniową.

Wśród gości przybyłych na uroczystość otwarcia zmodernizowanego oddziału gastroenterologii nie zabrakło prof. Eugeniusza Butruka i prof. Grażyny Rydzewskiej, którzy pomagali tworzyć olsztyńską gastroenterologię. W podziękowaniu za wkład w rozwój olsztyńskiej gastroenterologii, specjalne statuetki okolicznościowe otrzymały trzy najbardziej zasłużone dla oddziału osoby: dr Barbara Dąbrowska, dr Maria Sidor i Bożena Rusewicz, pielęgniarka oddziałowa.
R E K L A M A
banner
Po uroczystości w sali audytoryjnej szpitala, uczestnicy wzięli udział w przecięciu wstęgi, a potem zwiedzali nowy oddział.

MC

Z D J Ę C I A
Komentarze [3]
~Jarosław Szczepański / 2017-02-10 11:53
Gratuluje całemu zespołowi
~pacjent / 2015-06-11 15:07
a lekarze byli na tym otwarciu?
~Piotr / 2015-06-11 10:50
Gratuluje panie Tomaszu :)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl