Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Promocja UG Dywity | 2015-06-11 22:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Gmina Dywity obchodzi 25 lat Samorządności

Olsztyn24
 
Uhonorowanie osób zasłużonych dla gminnej samorządności, okolicznościowy wykład dr hab. Andrzeja J. Kozłowskiego na temat „Moje marzenie o samorządzie gminnym”, występ chóru „Cantemus”, pyszny tort i pamiątkowe zdjęcie - tak będzie wyglądała uroczystość z okazji 25-lecia Samorządu Terytorialnego w gminie Dywity. Spotkanie odbędzie się w piątek (12.06) o godz. 11 w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Spręcowie.

Na uroczystości w Spręcowie obecni będą dawni i obecni samorządowcy (m.in. radni, sołtysi, byli sekretarze, skarbnicy), a także wieloletni pracownicy Urzędu Gminy w Dywitach oraz zaproszeni goście, wśród których nie zabraknie osób blisko współpracujących z samorządem Gminy Dywity.

- Na spotkanie zaprosiliśmy wszystkich radnych i sołtysów poczynając od pierwszej kadencji 1990-1994 do kadencji aktualnej – mówi Jacek Szydło, wójt Gminy Dywity. - Zaproszenie otrzymali także byli wójtowie, sekretarze, skarbnicy, pracownicy urzędu z 25-letnim stażem, a także osoby, które przez lata pracowały na rzecz naszego samorządu gminnego. Uroczystość w Spręcowie to okazja do spotkania się, rozmów, refleksji na temat ostatnich 25 lat, a także okazja do uhonorowania osób zasłużonych dla gminnej samorządności.
R E K L A M A
banner
W programie zaplanowano m.in. wręczenie pamiątkowych medali i podziękowań, występ Zespołu Wokalnego „Cantemus” pod kierunkiem Krzysztofa Włodarskiego, a także wykład dr hab. Andrzeja J. Kozłowskiego na temat „Moje marzenie o samorządzie gminnym”. Dr Kozłowski to specjalista w dziedzinie zarządzania publicznymi zasobami finansowymi, szczególnie transparentności zarządzania w samorządach terytorialnych. Brał udział w tworzeniu samorządów terytorialnych, współpracował od 1989 roku w zespole twórców reformy samorządowej, czyli profesorów Michała Kuleszy i Jerzego Stępnia.

Podczas spotkania nie zabraknie też pamiątkowego zdjęcia oraz tortu okolicznościowego. Wszyscy goście otrzymają pamiątkowe gadżety, będą mogli także obejrzeć pamiątkowe tablice ze zdjęciami wszystkich radnych, sołtysów, wójtów, sekretarzy i skarbników od 1990 do 2015 roku.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl