Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2015-06-19 11:13 | Rozmiar tekstu: A A A

W Galerii Warmińskiej ruszają wyprzedaże!

Olsztyn24
 
Od piątku w Galerii Warmińskiej rusza czas letnich wyprzedaży! Zapraszamy łowców dobrych okazji i tych, którzy dotąd nie zdążyli kupić lekkich, wakacyjnych ubrań, okularów, czy butów. Od tej pory zakupy zrobisz znacznie taniej! Nawet o 70 procent!

- Wyprzedaże są czasem, który lubią wszyscy kupujący, bo pełnowartościowy towar można kupić dużo, dużo taniej. Im szybciej nas Państwo odwiedzą, tym większa szansa na to, że znajdziecie dla siebie coś wyjątkowego - zaprasza na zakupy dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Podczas wyprzedaży promocje będą obowiązywały niemal we wszystkich sklepach, tj. obuwniczych (np. Wojas obniżył ceny o połowę, Ecco i Entra o 30 proc, Baldowski sprzedaje buty z 25 proc. rabatem), bieliźniarskich (w sklepie Triumph jest 40 proc. taniej, w  Esotiq 30 proc. taniej), czy odzieżowych. Rabaty w niektórych butikach, np, sklepach: Vistula, Wólczanka, New Yorker i Kubenz  zaczynają się od 70 proc! Ubrania w Pepe Jeans,  Próchniku, Tiffi, Promod, Orsay, Arytonie, czy Reserved już na początku wyprzedaży przecenione są o połowę,  w Deni Cler jest taniej o 40 proc. a w butiku Evy Minge można zrobić zakupy z 30 proc. rabatem.  Wyprzedaże wprowadzają też sklepy dla dzieci, tj. Smyk (30 proc.) i Coccodrillo (40 proc.) i salon optyczny (Geooptica - tu rabaty sięgają 50 proc.).
R E K L A M A
banner
Niektóre butiki wprowadzają na czas wyprzedaży rabaty procentowe na cały asortyment, inne kuszą dużymi zniżkami na kolejne kupowane w danym butiku ubrania.

Letnie wyprzedaże wprowadzają też sklepy z kosmetykami i biżuterią, np. Kruk daje 50 proc. rabat, a Apart - 30 proc. Ceny niższe o połowę  wprowadził też sklep Home&You, w którym można kupić wyjątkowe, oryginalne bibeloty do domu czy na taras.

Zapraszając na wyprzedaże Galeria Warmińska przypomina, że mimo wprowadzanych już w najbliższy weekend w okolicy zmian w organizacji ruchu, nadal można do galerii dojechać wjazdem od ul. Tuwima oraz od strony dzielnicy Nagórki. Więcej informacji na stronie internetowej www.galeria-warminska.pl

Czekamy na Państwa!

Artykuł sponsorowany

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl