Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2015-05-20 23:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Gala Miss Warmii i Mazur z gwiazdami

Olsztyn24
 
Galeria Warmińska w najbliższą sobotę (23.05) zaprasza na Galę Miss Warmii i Mazur. Oprócz pięknych dziewczyn imprezę uświetnią znakomici prowadzący: Krzysztof Ibisz i Damian Michałowski, a oprawę muzyczną zapewnią Norbi i Lidia Kopania.

Gala Miss Warmii i Mazur, która rozpocznie się w sobotę o godz. 18 w Galerii Warmińskiej, będzie okazją nie tylko do podziwiania najpiękniejszych mieszkanek regionu, lecz także okazją do spotkania znanych i lubianych w całym kraju prezenterów oraz muzyków.

Galę Miss poprowadzi doskonały duet prezenterów: znany z wielu programów telewizyjnych Krzysztof Ibisz oraz prezenter Radia Zet Damian Michałowski.
R E K L A M A
banner
- Tak znakomici prowadzący bez wątpienia zapewnią odpowiednio wysoki poziom tej niezwykłej imprezie - zapewnia dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Organizatory Gali zadbali także o najlepszą oprawę muzyczną: uczestnicy imprezy będą mogli wysłuchać koncertu doskonale znanego i lubianego w regionie od lat Norbiego oraz pięknej i utalentowanej młodej piosenkarki - Lidii Kopani.

Okazja do zdobycia autografów od prowadzących i gwiazd estrady - murowana! Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl