Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2015-06-15 20:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Dojazd do Galerii Warmińskiej od ul. Tuwima zostaje po staremu

Olsztyn24
Schemat dojazdu do Galerii Warmińskiej
Zmiany w organizacji ruchu, które miasto wprowadza w najbliższy weekend nie będą miały wpływu na dojazd do Galerii Warmińskiej od ulicy Tuwima – ten pozostaje po staremu.

Mimo zamknięcia wylotu ul. Tuwima w Sikorskiego klienci, którzy wjeżdżają do Galerii Warmińskiej od ul. Tuwima nadal będą mogli korzystać z tej drogi. Tym samym od najbliższego weekendu dojazd do Galerii Warmińskiej będzie łatwiejszy, ponieważ na ul. Tuwima będzie mniejszy ruch.

Zachęcamy więc wszystkich do korzystania z tej drogi dotarcia do galerii. Jednocześnie przypominamy że do Galerii Warmińskiej można dojechać również od strony Nagórek.
R E K L A M A
banner
Dodajemy, że parking w Galerii Warmińskiej od poniedziałku do czwartku jest bezpłatny.

AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl