Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2015-06-25 21:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Pożegnali przedszkole

Olsztyn24
Festyn rodzinny w Przedszkolu nr 7 TWP Poziomka | Więcej zdjęć »
Dzisiejszy (25.06) dzień był ostatnim, przynajmniej formalnie, dniem przedszkolnej edukacji dla dużej grupy przedszkolaków z Przedszkola nr 7 TWP Poziomka. Pięcio- i sześciolatki, które od 1 września br. rozpoczną naukę w szkole podstawowej, pożegnały się z nauczycielami i młodszymi kolegami podczas rodzinnego festynu.

- Tradycyjnie już, żegnamy się dzisiaj kolejną, 29-osobową grupą absolwentów naszego przedszkola - mówi Agnieszka Mederska, dyrektor przedszkola. - Jak zwykle zorganizowaliśmy rodzinny festyn, w którym biorą udział rodziny opuszczających nas wychowanków, ale także duża część przedszkolaków z młodszych grup, dla których podobne uroczystości będziemy organizować w następnych latach.

Festyn rozpoczął odtańczony przez małych absolwentów polonez, potem była część artystyczna z wierszykami i piosenkami dedykowanymi nauczycielom i personelowi przedszkola. Z pożegnalnym programem wystąpili też pozostające w przedszkolu na kolejny rok maluchy. Nie zabrakło też dyplomów poświadczających ukończenie przedszkola i okolicznościowych upominków. Absolwenci i ich rodzice odwdzięczyli się opiekunom kwiatami i laurkami.
R E K L A M A
banner
Po oficjalnej części uroczystości, uczestnicy rzucili się w wir zabawy. Były tańce, gry i zabawy, a do tego wata cukrowa, kiełbaski z grila, słodycze, owoce i napoje. Więcej na zdjęciach w naszej galerii i firmie, któy niebawem będzie dostępny w sieci.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodawanie nowych komentarzy do tego artykułu zostało zablokowane.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Festyn rodzinny w Przedszkolu nr 7 TWP Poziomka

26-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl