05:55 26 kwietnia 2024 Imieniny: Klaudiusza, Marzeny

wb | 2015-06-28 18:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Zbigniew Staniszewski najszybciej przejechał trasę 18. Rajdu Warmińskiego

Zbigniew Staniszewski i Bartłomiej Boba - zwycięzcy 18. Rajdu Warmińskiego | Więcej zdjęć »

Zakończył się zorganizowany przez Automobilklub Warmiński 18. Rajd Warmiński. Według nieoficjalnych jeszcze wyników, trasę tego szutrowego rajdu wytyczoną po drogach podolsztyńskich gmin pokonał Zbigniew Staniszewski z pilotem Bartłomiejem Bobą.

Zwycięzcy rajdu startowali na samochodzie Peugeot S2000 w kategorii Gość i reprezentowali Automobilklub Polski. Zbigniew Staniszewski zwyciężył również w rozegranym wczoraj (27.06) na stadionie OSiR w Olsztynie prologu zdobywając Puchar Prezydenta Olsztyna. Lokalny rywal Zbigniewa Staniszewskiego - Krzysztof Hołowczyc ukończył rajd na czwartej pozycji. Oficjalne wyniki rajdu podane zostaną wieczorem na stronie internetowej www.rajdwarminski.pl.