Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-06-28 18:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Zbigniew Staniszewski najszybciej przejechał trasę 18. Rajdu Warmińskiego

Olsztyn24
Zbigniew Staniszewski i Bartłomiej Boba - zwycięzcy 18. Rajdu Warmińskiego | Więcej zdjęć »
Zakończył się zorganizowany przez Automobilklub Warmiński 18. Rajd Warmiński. Według nieoficjalnych jeszcze wyników, trasę tego szutrowego rajdu wytyczoną po drogach podolsztyńskich gmin pokonał Zbigniew Staniszewski z pilotem Bartłomiejem Bobą. Zwycięzcy rajdu startowali na samochodzie Peugeot S2000 w kategorii Gość i reprezentowali Automobilklub Polski. Zbigniew Staniszewski zwyciężył również w rozegranym wczoraj (27.06) na stadionie OSiR w Olsztynie prologu zdobywając Puchar Prezydenta Olsztyna. Lokalny rywal Zbigniewa Staniszewskiego - Krzysztof Hołowczyc ukończył rajd na czwartej pozycji. Oficjalne wyniki rajdu podane zostaną wieczorem na stronie internetowej www.rajdwarminski.pl.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Przed metą 18. Rajdu Warmińskiego w Olsztynie

28-06-2015

image galeria
Na mecie 18. Rajdu Warmińskiego w Olsztynie

28-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl