Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-07-02 03:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Prawie 200 wniosków w III edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego

Olsztyn24
Inwestycje zrealizowane w ramach OBO oznaczane są takimi nalepkami
We wtorek (30.06) upłynął termin składania wniosków do III edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Do ratusza wpłynęło prawie 200 projektów autorstwa mieszkańców miasta.

- Wnioski jeszcze spływają, odbieramy je z wszystkich punktów, które były czynne od 22 maja do 30 czerwca – mówi Katarzyna Zarecka z Biura Komunikacji i Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta. - Około 50 wniosków dotyczy przedsięwzięć ogólnomiejskich, pozostałe to propozycje osiedlowe.

Kampanię informacyjno-edukacyjną III edycji OBO wspierali miejscy wolontariusze oraz stowarzyszenie Wizja Lokalna.
R E K L A M A
banner
Podczas wtorkowego posiedzenia Zespołu Koordynującego, pod przewodnictwem radnego Łukasza Łukaszewskiego przyjęto informację o zebranych wnioskach, zakończonej kampanii edukacyjno-informacyjnej oraz rozmawiano o dalszej realizacji harmonogramu OBO.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl