Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-07-09 22:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejne boiska powstały nad Jeziorem Ukiel

Olsztyn24
Boiska nad Zatoką Miłą w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Olsztynianie będą mogli korzystać z kolejnej atrakcji nad Jeziorem Ukiel. Coraz bliżej otwarcia boiska zlokalizowanego nad Zatoką Miłą.

Są już pozytywne opinie Inspekcji Sanitarnej oraz Straży Pożarnej. Teraz brakuje już tylko pozwolenia na użytkowanie wystawionego przez Inspektora Nadzoru Budowlanego. Gdy tylko taki dokument zostanie wydany i się uprawomocni, bramy obiektu zostaną otwarte.

Na ogrodzonym i oświetlonym terenie w pobliżu Zatoki Miłej jest boisko do piłki nożnej oraz po dwa do koszykówki i siatkówki. Plac wielkości 44 na 26 metrów ma nawierzchnię ze sztucznej trawy wysokości dwóch centymetrów.
R E K L A M A
banner
Po otwarciu, z boisk będzie mógł korzystać każdy, a za użytkowanie obiektu nie będzie trzeba płacić. Wstęp przez cały tydzień w godzinach od 8 do 20.

Boiska, które powstały nad Zatoką Miłą to element kolejnego etapu zagospodarowania brzegów Jeziora Krzywego. W tej części prac do potrzeb mieszkańców i turystów przystosowywana jest także Słoneczna Polana, która będzie bazą głównie wielbicieli żeglarstwa.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl