Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-07-09 22:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejne boiska powstały nad Jeziorem Ukiel

Olsztyn24
Boiska nad Zatoką Miłą w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Olsztynianie będą mogli korzystać z kolejnej atrakcji nad Jeziorem Ukiel. Coraz bliżej otwarcia boiska zlokalizowanego nad Zatoką Miłą.

Są już pozytywne opinie Inspekcji Sanitarnej oraz Straży Pożarnej. Teraz brakuje już tylko pozwolenia na użytkowanie wystawionego przez Inspektora Nadzoru Budowlanego. Gdy tylko taki dokument zostanie wydany i się uprawomocni, bramy obiektu zostaną otwarte.

Na ogrodzonym i oświetlonym terenie w pobliżu Zatoki Miłej jest boisko do piłki nożnej oraz po dwa do koszykówki i siatkówki. Plac wielkości 44 na 26 metrów ma nawierzchnię ze sztucznej trawy wysokości dwóch centymetrów.
R E K L A M A
banner
Po otwarciu, z boisk będzie mógł korzystać każdy, a za użytkowanie obiektu nie będzie trzeba płacić. Wstęp przez cały tydzień w godzinach od 8 do 20.

Boiska, które powstały nad Zatoką Miłą to element kolejnego etapu zagospodarowania brzegów Jeziora Krzywego. W tej części prac do potrzeb mieszkańców i turystów przystosowywana jest także Słoneczna Polana, która będzie bazą głównie wielbicieli żeglarstwa.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl