Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2015-07-11 00:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Zapisz się na bycie piękniejszą!

Olsztyn24
Perfumeria Douglas i Galeria Warmińska zapraszają od 16 do 18 lipca na Instytut Pielęgnacji (fot. GW - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Perfumeria Douglas i Galeria Warmińska zapraszają od 16 do 18 lipca na Instytut Pielęgnacji. Specjaliści zdradzą co zrobić, by wyglądać jeszcze piękniej i z klasą.

Instytut Pielęgnacji Douglas będzie polegał na tym, że każda z uczestniczek spotkania uzyska indywidualną konsultację dotyczącą pielęgnacji twarzy i ciała. Porad tych będą udzielali eksperci marek partnerskich Lancôme, Collistar, Clinique, Shiseido, Artemis, Douglas Beauty System oraz perfumerii Douglas, m.in. Monika Mantewka – Główny Ekspert ds. Pielęgnacji Douglas.

Poza fachową wiedzą na temat pielęgnacji skóry, każda uczestniczka otrzyma także zestaw próbek wchodzących w skład Indywidualnego Programu Pielęgnacyjnego opracowanego przez eksperta.
R E K L A M A
banner
Każda z konsultacji zakończona jest wykonaniem makijażu flash.

Co ważne - na konsultacje Panie nie muszą przyjść ze zmytym makijażem - ekspertki zrobią to na miejscu (przy okazji doradzą, jak zrobić to prawidłowo). A po konsultacji Panie wyjdą z cudownym nowym lookiem.

Aby wziąć udział w Instytucie Pielęgnacji należy zakupić co najmniej jeden kosmetyk marki partnerskiej, a także zadzwonić pod nr tel. 89 722 42 87 lub osobiście przyjść do perfumerii Douglas w Galerii Warmińskiej.

Zapraszamy! Takiej imprezy jeszcze w Olsztynie nie było!

Artykuł sponsorowany

Z D J Ę C I A
AS
Komentarze [2]
~Lidia / 2015-07-11 19:20
Całkowicie popieram Panią, kupiłam niedawno kosmetyk jednej z wymienionych firm i jestem niezadowolona, koniec z zakupami bez wcześniejszego korzystania z próbek, potem jest problem co zrobić z kosmetykiem użytym dosłownie kilka razy. Warunek Jeśli kupisz....to... jest poniżej poziomu perfumerii, niestety
~Pani / 2015-07-11 16:55
Zapraszamy, ale zakup konieczny. Nie przyjdę. Kupiłabym kosmetyk po fakcie, a nie przed.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl