Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2015-07-11 23:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Kayak Sport Club ma nowy sztandar

Olsztyn24
Prezentacja nowego sztandaru Plastex KSC Olsztyn | Więcej zdjęć »
Trzy lata po zmianie nazwy z Olsztyńskiego Klubu Sportowego na Kayak Sport Club, jeden z wiodących olsztyńskich klubów sportowych zmienił sztandar. Prezentacja nowego sztandaru odbyła się w sobotni wieczór w oczekującej na oficjalne otwarcie nowej olsztyńskiej restauracji Browar Zamkowy Młyn.

- Nasz klub działa już 60 lat i od początku swojej działalności miał sztandar - mówi Janusz Milewski, prezes Plastex KSC Olsztyn, a wcześniej OKS Olsztyn. - Na rewersie poprzedniego sztandaru można jeszcze znaleźć sierp i młot. Więc to oczywiste, że nie mogliśmy występować pod takim sztandarem. Na szczęście wśród miłośników kajakarstwa w Olsztynie znaleźli się sponsorzy, którzy zdecydowali się sfinansować wykonanie nowego sztandaru. Bardzo im za to dziękujemy.

Na awersie sztandaru znalazło się logo Plastex KSC, którym jest wiosłujący kajakarz oraz rok założenia klubu: 1954. Te elementy wyhaftowano na biało niebieskim tle. Rewers został w zasadzie skopiowany ze starego sztandaru. Na białym tle wyhaftowano znicz i koła olimpijskie, a także dewizę igrzysk olimpijskich: „Citius - Altius - Fortius” (szybciej, wyżej, silniej).
R E K L A M A
banner
Sztandar zaprezentował poczet sztandarowy złożony ze znakomitych kajakarzy: Martyny Lisieckiej, Tomasza Mendelskiego i Adama Seroczyńskiego.

W uroczystej prezentacji sztandaru uczestniczyli m.in. Anna Wasilewska - członek zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego i prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. Obecni byli także kierownicy ekip uczestniczących w rozgrywanych w Olsztynie XXIX Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~Janek / 2015-07-19 09:37
Pominął Denisa? Na którym Milewski płynie jak na Łynie?
~Jan A / 2015-07-14 17:37
widać sporo znajomych twarzy na prezentacji sztandaru, tylko jak Milewski mógł pominąć Denisa Ambroziaka, nie wysyłając mu zaproszenia. Ten kajakarz na sztandarze to jest Denis. Tak to wygląda w tym klubie
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Prezentacja nowego sztandaru Plastex KSC Olsztyn

11-07-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl