Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-07-16 22:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Wernisaż wystawy fotografii Jarosława Poliwko odbył się w Galerii Rynek MOK

Olsztyn24
Głos zabiera Jarosław Poliwko | Więcej zdjęć »
W Galerii Rynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbył się dzisiaj (16.07) wernisaż wystawy fotografii autorstwa Jarosława Poliwko. Ekspozycję zatytułowano „Teatr nieobiektywnie”.

Ekspozycja została otwarta w nawiązaniu do XV Olsztyńskiej Trzydniówki Teatralnej, która rozpocznie się już jutro (17.07). Zaprezentowane na niej fotografie przedstawiają głównie spektakle z poprzednich edycji tej imprezy, a także te wystawione na deskach Teatru Jaracza w Olsztynie i Olsztyńskim Teatrze Lalek.

Jarosław Poliwko urodził się w 1974 roku w Gdańsku. Od 20 lat mieszka na Warmii i Mazurach, zajmując się szeroko pojętą sztuką fotografii. Jego działania powiązane są ze środowiskiem muzyczno-teatralnym oraz grupą olsztyńskich twórców.
R E K L A M A
banner
Styl artysty oscyluje w obrębie fotografii kreacyjnej, silnie emocjonalnej, w której nadrzędnym tematem inspiracji jest człowiek i jego istnienie. Jednocześnie obszarem jego zainteresowań są motywy kultury środkowo-wschodniej. Jako inspirator oraz twórca szerzy i propaguje wątki ukraińskie, które są ściśle powiązane z jego pochodzeniem.

Artysta jest laureatem wielu konkursów fotograficznych. W swoim dorobku ma wiele wystaw indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce i za granicą.

Wystawa potrwa do 16 sierpnia.

Program XV Olsztyńskiej Trzydniówki Teatralnej dostępny jest w zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: Wernisaż wystawy fotografii Jarosława Poliwko

»

16-07-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl