Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Tomasz Lenkiewicz | 2015-07-17 22:33 | Rozmiar tekstu: A A A

„Lato w Muzeum Sportu” dobiegło końca

Olsztyn24
Lato w Muzeum Sportu (fot. archiw. Muzeum Sportu - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Od 30 czerwca do 17 lipca prowadzone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego było organizatorem akcji „Lato w Muzeum Sportu”. W tym czasie muzeum odwiedziła spora liczba turystów i mieszkańców miasta.

Nie zawsze była piękna, słoneczna pogoda, która sprzyjała spędzaniu czasu na powietrzu, rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi. Dni pochmurne i deszczowe (było ich na szczęście niewiele) były doskonałą okazją, by odwiedzić Muzeum Sportu.

Do muzealnej placówki OSiR przybyły zorganizowane grupy z SP nr 2 z Olsztyna oraz półkolonie z ODK „Agora”. Muzeum gościło również w dużą liczbę indywidualnych turystów, którzy w tym czasie przebywali w Olsztynie. Ogółem z muzealnymi eksponatami oraz z historią sportu na Warmii i Mazurach zapoznało się 158 osób.
R E K L A M A
banner
Gościom zaprezentowane zostały filmy o tematyce sportowej, które nadesłali uczestnicy I i II konkursu multimedialnego „Sportowcy Warmii i Mazur”. Była okazja, by poznać sylwetki m.in. takich sportowców, trenerów czy nauczycieli jak Mirosław Rybaczewski, Krzysztof Hołowczyc, Mieczysław Doroszuk i Piotr Żurawel.

Większość gości odwiedzających placówkę otrzymało od organizatorów akcji gadżety, pamiątki rzeczowe, słodycze oraz zaproszenia do skorzystania z atrakcji obiektów OSiR w Olsztynie – CRS Ukiel oraz WCRS Aquasfera.

Tomasz Lenkiewicz

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl