Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-07-21 21:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Mistrzostwa w pływaniu długodystansowym odbędą się na Jeziorze Ukiel

Olsztyn24
Konferencja prasowa w CRS „Ukiel”
W weekend (25–26.07) w Olsztynie odbędą się III Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym oraz III Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych w kategoriach Masters. To nie wszystko – po raz pierwszy w naszym mieście zorganizowane zostaną też zawody dla amatorów. Będą to I Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu Długodystansowym.

- Wprawdzie to pierwsze zawody na wodach otwartych w Olsztynie, ale jestem spokojny o ich organizację – tak o III Mistrzostwach Polski w Pływaniu Długodystansowym mówił Jacek Puciło, wiceprezes Okręgowego Związku Pływackiego podczas dzisiejszej (21.07) konferencji prasowej w CRS „Ukiel”. - Choć Aquasfera istnieje dopiero od 2012 roku, odbyły się tu już wszystkie najważniejsze zawody pływackie w Polsce. W zasadzie nie ma już w naszym kraju liczących się nazwisk w tym sporcie, które nie próbowałyby swoich sił na basenie olimpijskim w Olsztynie.

Taki Jacek Puciło wytłumaczył, dlaczego trzecia edycja Mistrzostw Polski w Pływaniu Długodystansowym została przeniesiona z Kryspinowa do Olsztyna. Dodał też, że Ośrodek Sportu i Rekreacji tak dobrze radzi sobie z organizacją zawodów, że nie ma obaw o jakość tegorocznej imprezy.
R E K L A M A
banner
W sobotę (25.07) o godz. 11 w CRS „Ukiel” do rywalizacji wystartują sztafety, natomiast w niedzielę (26.07) o tej samej godzinie rozpocznie się rywalizacja indywidualna.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl