Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Iwona Kieda | 2015-07-22 14:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Delegacja Republiki Algierii w Olsztynie

Olsztyn24
Delegacja Algierii z wizytą w instytucie (fot. PAN)
W Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności gościła dzisiaj (22.07) delegacja Republiki Algierii. Podczas spotkania omówiono możliwości współpracy bilateralnej pomiędzy Instytutem PAN w Olsztynie a Krajowym Centrum Inseminacji i Badań Genetycznych Zwierząt w Algierii oraz Instytutem Technicznym Hodowli w Algierii.

W ramach współpracy przewidywane są studia i staże, programy badawcze, seminaria, sympozja, warsztaty i programy wsparcia oraz wymiana wiedzy między naukowcami, nauczycielami, studentami i agencjami rozwoju. Obszary badawcze, w których zostaną podjęte działania dotyczą m.in. zdrowia i rozrodu zwierząt, żywienia i technologii żywności oraz żywienia zwierząt.

Wizyta przedstawicieli Republiki Algierii w Polsce obejmowała również wizytę m.in. w Weterynaryjnym Centrum In Vitro, Stacji Hodowli i Unasiennienia Zwierząt w Olecku, oraz gospodarstwach mlecznym i hodowli bydła.
R E K L A M A
banner
Ostatnim punktem wizyty delegacji będzie spotkanie z ministrem rolnictwa i rozwoju wsi Markiem Sawickim.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl