Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D./Natt | 2015-07-30 20:07:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Wakacyjny czwartek tym razem o „Zamku po Koperniku”

Olsztyn24
Wakacyjny Czwartek z Mikołajem Kopernikiem (fot. Natt - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie odbył się dzisiaj (30.07) kolejny w ramach tegorocznej edycji Wakacyjny Czwartek z Mikołajem Kopernikiem. Trzecie już z cyklu spotkanie odbyło się pod hasłem „Zamek po Koperniku”.

Uczestnicy spotkania przenieśli się na chwilę w czasie, by zobaczyć pokaz Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych Marienburg prezentującego 152. pułk piechoty Armii Cesarstwa Niemieckiego oraz wziąć udział w warsztacie animatorskim „Po Koperniku” i spotkać się z gospodarzem zamku - Mikołajem Kopernikiem, który oprowadził swych gości po włościach. W samo południe zaś wystąpił Teatr Form Niezależnych Korzunowicz ze spektaklem „Moralitet wędrujący”.

Nie zabrakło również stałych pozycji w programie spotkania: druku na tkaninie, możliwości przymierzenia strojów dawnych, kolorowanek dla najmłodszych i warsztatów plastycznych.
R E K L A M A
banner
Czwarty, ostatni już tego lata Wakacyjny Czwartek z Mikołajem Kopernikiem (pod hasłem „Zamek to Muzeum”) odbędzie się 6 sierpnia. Początek spotkania o godz. 10.00, a zakończenie o 15.00.

Bilet wstępu na Wakacyjne Czwartki z Mikołajem Kopernikiem kosztuje 3 zł.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl