Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2015-08-11 20:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Lewica na plaży

Olsztyn24
SLD na plaży miejskiej w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Gdyby dziś ktoś zapytał, na jakiej przestrzeni publicznej można spotkać największą liczbę olsztyniaków, odpowiedź byłaby jednoznaczna: na plaży miejskiej nad Jeziorem Ukiel! Nie ma się więc co dziwić, że tam właśnie dotarły dziś (11.08) czerwone busy, których pasażerami byli m.in. Dariusz Joński, Tadeusz Iwiński i Cezary Olejniczak - prominentni działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Przed plażą na gości jadących z Warszawy czekali regionalni działacze SLD: Władysław Mańkut, Marcin Kulasek i Bartłomiej Jasiński.

- Przyjechaliśmy do Olsztyna w ramach akcji „Masz dość. Chodź z nami!” Chodź z lewicą! - wyjaśnił dziennikarzom Dariusz Joński, rzecznik prasowy SLD przed wejściem na olsztyńską plażę. - Naszym celem jest zatrzymanie prawicy, zatrzymanie Jarosława Kaczyńskiego biegnącego do władzy, ale także przedstawiamy nasze propozycje programowe, pokazujemy co udało nam się przez te cztery lata zrobić jako klubowi Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a złożyliśmy prawie 120 projektów ustaw.

- Tak wyobrażamy sobie funkcjonowanie w polityce, że raz na cztery lata wszyscy politycy jeżdzą po kraju i rozmawiają z Polkami i Polakami co udało im się zrobić. Krótko mówiąc - rozliczają się ze swojej pracy, ale też mówią, co zamierzają zrobić - mówił dalej Dariusz Joński.
R E K L A M A
banner
Joński przypomniał też, że cztery lata temu, po wyborach parlamentarnych SLD również „ruszyło w Polskę” czerwonymi busami.

- Wtedy pytaliśmy, co powinniśmy zrobić - podkreślił Joński. - Teraz też jeździmy po Polsce i mówimy, co zrobiliśmy. Zachęcamy też do głosowania na lewicę w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Podczas briefingu głos zabierali także Tadeusz Iwiński, Cezary Olejniczak i Władysław Mańkut. Co mieli do powiedzenia, można dowiedzieć się z naszej wideorelacji z pobytu działaczy SLD na terenie CRS Ukiel.

Po spotkaniu z dziennikarzami politycy SLD ruszyli w tłum wypoczywających na plaży olsztynian i turystów. Rozdawali swoją gazetkę zatytułowaną „Dość” i zachęcali do głosowania na przedstawicieli zjednoczonej lewicy.

Oprócz Olsztyna w tej turze czerwone busy i ich pasażerowie odwiedzili dzisiaj jeszcze Biskupiec i Mrągowo, a jutro pojadą do Ełku i Giżycka.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Briefing prasowy SLD na plaży miejskiej w Olsztynie

»

11-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl