Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2015-08-13 16:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Przyjdź do Galerii i wygraj! Toyotę, wycieczkę albo brylanty!

Olsztyn24
Przyjdź do Galerii Warmińskiej i wygraj toyotę!
Jeśli w najbliższym czasie planujesz większe zakupy, koniecznie zrób je w Galerii Warmińskiej. Z okazji naszych 1 urodzin organizujemy konkurs, w którym każdy, kto wyda w Galerii co najmniej sto złotych może wygrać Toyotę Auris, pierścionek z brylantem, piękną bransoletkę lub wycieczkę.

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie „Zrób zakupy za minimum 100 zł i wygraj Toyotę Auris” jest zrobienie zakupów w Galerii Warmińskiej od 14 sierpnia do 13 września 2015 roku (do godz. 15) za co najmniej 100 złotych. W zabawie biorą udział wszystkie sklepy i punkty usługowe w Galerii Warmińskiej, z wyjątkiem kantoru.

- Warto zrobić w Galerii porządne zakupy, bo każdy kupon o wartości minimum 100 zł to możliwość udziału w naszej zabawie - mówi dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.
R E K L A M A
banner
Żeby wziąć udział w losowaniu auta, wyprawy czy biżuterii należy wypełnić paragon konkursowy, w którym oprócz swoich danych trzeba też podać liczbę piłek, którą wypełniona została stojąca w Galerii Toyota Auris. Warto się postarać przy typowaniu liczby piłek, bo wygrywa ten, kto zadeklaruje w kuponie liczbę piłek najbliższą tej, jaka została umieszczona w samochodzie.

- W sytuacji, jeśli więcej osób zadeklarowało taką samą liczbę piłek, nagrody wygrywa osoba, która posiada paragon na wyższą kwotę dokonanych zakupów. Dlatego zapraszamy do nas na duże zakupy i prosimy, by nie wyrzucać paragonów - dodaje Michał Tur.

Dyrektor Galerii zapewnia, że jest on jedyną osobą, która zna liczbę piłek ukrytych w aucie.

- I nikomu tego nie zdradzę. Dodatkowo, aby nie było cienia wątpliwości co do transparentności naszej zabawy nie mogą brać w niej udziału ani nasi najemcy, ani ich pracownicy, ani też nikt z osób pracujących w administracji Galerii Warmińskiej - dodał Tur.

Wypełniony kupon z wpisaną liczbą piłek należy wrzucić do urny stojącej w Galerii Warmińskiej. Dokładny regulamin konkursu jest do wglądu w „Stanowisku konkursowym” ustawionym w centrum, a także na www. galeria-warminska.pl.  Warto wziąć udział w tej zabawie także z tego powodu, że nie należy się martwić o koszty dotyczące opłacenia podatków z tytułu wygranej - pieniądze na ten cel przekaże zwycięzcom zabawy Galeria Warmińska.

- Zwycięzca o tym, że wygrał zostanie przez nas poinformowany ustnie w dniu podsumowania wyników tj. 13września - dodaje Michał Tur.

Toyota Auris, która jest główną nagrodą w zabawie ma silnik benzynowy 1,6 132 KM, auto jest w wersji hatchback. Katalogowa cena tego modelu to 82,2 tys. zł. Biżuterii i wycieczki nie trzeba chyba nikomu zachwalać.

Zapraszamy do Galerii Warmińskiej! Proszę u nas kupować, liczyć, zgadywać i... wygrywać! Życzymy udanej zabawy i zapraszamy serdecznie!

Artykuł sponsorowany

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl