Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Karol Dempich | 2015-08-13 20:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Śląsk gromi

Olsztyn24
Stomil Olsztyn
To było prawdziwe święto piłki nożnej w Olsztynie. Niestety bez happyendu. Piłkarze Stomilu przegrali z jedną z najsilniejszych polskich drużyn, wrocławskim Śląskiem, aż 1:5. Mecz rozegrano w ramach 1/16 rozgrywek Pucharu Polski.

O tym, że środowe spotkanie zgromadzi na stadionie komplet publiczności było już wiadomo wówczas, gdy przed kilkoma tygodniami los skojarzył olsztyński zespół z drużyną z Wrocławia. Potwierdziło się to we wtorek rano, kiedy z klubowych kas zniknęły ostatnie wejściówki na to spotkanie. I z całą pewnością można ocenić, że ten kto wybrał się wczoraj na stadion przy al. Piłsudskiego, nie żałował.

Kibice obejrzeli ciekawe widowisko. Przede wszystkim po kilku latach mogli zobaczyć swoich pupili w starciu z zespołem z krajowej czołówki. Różnicę klas było jednak widać gołym okiem. Goście przeważali od początku meczu. Po kilkunastu minutach prowadzili już 2:0. Nadzieję w serca miejscowych kibiców wlał jednak Rafał Remisz, zdobywając kontaktowego gola. Ku rozpaczy olsztyńskich fanów to było wszystko, na co było stać tego dnia zespół Stomilu.
R E K L A M A
banner
Choć Piotr Skiba, bramkarz gospodarzy, dwoił się i troił, broniąc m.in. kilka sytuacji sam na sam z zawodnikami Śląska, piłkę z bramki musiał wyjmować aż pięciokrotnie. Ostatni raz tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, gdy goście ustalili wynik spotkania, wykorzystując podyktowany chwilę wcześniej rzut karny.

Mecz pokazał, że głód wielkiej piłki jest w Olsztynie coraz większy. Przed piłkarzami Stomilu jednak jeszcze sporo pracy. Dzięki wczorajszemu spotkaniu dowiedzieliśmy się, że na obecną chwilę nie jest to zespół, który mógłby walczyć w ekstraklasie. Optymistyczny element? Będzie jeśli olsztynianie wyciągną wnioski z tej surowej lekcji. Bo potencjał jest i jest o co walczyć.

Karol Dempich

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl