Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./wb | 2015-08-25 21:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Jacek Cygan z Teatrem Polskim wystąpił na scenie olsztyńskiego amfiteatru

Olsztyn24
Jacek Cygan i Andrzej Seweryn na scenia olsztyńskiego amfiteatru | Więcej zdjęć »
W Amfiteatrze im. Czesława Niemena olsztyńskiej publiczności zaprezentowano dzisiaj (25.08) spektakl muzyczny „Życie jest piosenką – Cygan w Polskim”. Spektakl Teatru Polskiego w Warszawie wyreżyserował i poprowadził Jacek Cygan, a wystąpili w nim Andrzej Seweryn, Joanna Trzepiecińska, Natalia Sikora, Lidia Sadowa, Szymon Kuśmider oraz grupa Kameleon Quintet.


Jacek Cygan, jeden z najbardziej znanych polskich autorów tekstów piosenek, poeta, scenarzysta oraz autor musicalowy ma w swoim twórczym dorobku wiele utworów zapadających w pamięć. Na zaproszenie Teatru Polskiego, artysta stworzył ze wspomnianymi osobami spektakl, w którym wspólnie śpiewają, jak napisał Andrzej Seweryn w zapowiedzi wieczoru, solidny kawałek historii polskiej piosenki – mądrej, skrzącej się dowcipem, zachwycającej lekkością frazy i niepospolitością skojarzeń. Piosenki, w której odbija się 40 lat przemian, jakie dokonały się w Polsce i w nas samych.

Że piosenki autorstwa Jacka Cygana cieszą się wielką popularnością, jest faktem niezbitym. Niedowiarkom polecamy zapoznać się z fotografiami wykonanymi przez nas na tym koncercie - widać na niej większość z 1 300(!) osób, które zapłaciły, aby móc w nim uczestniczyć.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [3]
~Redakcja Olsztyn24 / 2015-08-26 11:53
Akredytowani fotoreporterzy mogli wykonywać zdjęcia tylko w czasie czterech pierwszych utworów. Natalia Sikora wystąpiła w dalszej części koncertu, kiedy obowiązywał całkowity zakaz wykonywania zdjęć.
~Kama / 2015-08-26 11:48
A czemu niema Natalii Sikory
~zz / 2015-08-26 09:03
Amfiteatr oblepiony ludźmi. czy to o czymś nie mówi? Nie jesteśmy tacy głupi, jak nam się mówi w mediach.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl