Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-08-28 17:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Deszczowe pożegnanie lata z MBP

Olsztyn24
Zabawna nie trwała długo, ale była ciekawa | Więcej zdjęć »
Lato zmierza nieubłaganie ku końcowi, co dobitnie potwierdziła panująca dzisiaj (28.08) w Olsztynie iście jesienna pogoda. Zachmurzenie i padający z przerwami deszcz psują olsztynianom humory w ostatni wakacyjny weekend. Nie dały nawet chwili wytchnienia, aby mógł się odbyć IV Rodzinny Piknik, który na zakończenie lata w Ogrodzie Jordanowskim leżącym między osiedlami Jaroty i Nagórki zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna.

Piknik rozpoczął się o czasie, jednakże zaplanowana na dwie godziny zabawa trwała połowę czasu krócej, ponieważ z każdą jej minutą padało coraz mocniej. Co bardziej zdeterminowane maluchy w raz z rodzinami wytrwale nie poddawały się tej aurze i wykonywały wymyślone przez bibliotekarzy zadania.

Ponieważ spotkanie odbywało się pod hasłem „Piknik na zamku”, dzieci miały m.in. za zadanie przejść w królewskim kondukcie z książkami na głowach, zdobyć magiczny pierścień, uwolnić królewnę z wieży i wziąć udział w turnieju rycerskim. Przy okazji dowiedziały się co nieco o kodeksie rycerskim i najsławniejszym polskim rycerzu - Zawiszy Czarnym.  
R E K L A M A
banner
Gościem specjalnym pikniku był Aquasek - maskotka Aquasfery, który rozdawał najmłodszym cukierki za pozwoleniem króla Czytusia (maskotki akcji „Olsztyn Czyta”), pana na piknikowych włościach.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl