Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2015-08-31 04:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Gwiazdorski koncert na 1. urodziny Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Chcesz na żywo usłyszeć hity lat 90., bez których do dziś nie mogą się obejść porządne dyskoteki? Przyjdź do Galerii Warmińskiej na zakupy i odbierz bezpłatny bilet na koncert Kate Ryan, Bad Boys Blue i Fun Factory!

Koncert z udziałem największych gwiazd muzyk pop i tzw. euro disco odbędzie się 12 września w Galerii Warmińskiej. Zagrają na nim: znana z wielu przebojów (m.in. „Voyage, Voyage”, czy „Ella Elle L’a”) Kate Ryan oraz grupy Bad Boys Blue (ich hit to m.in. „You`re a woman, I`m a man” ) oraz Fun Factory (wykonywali m.in. graną do dziś przez rozgłośnie radiowe hip-hopowa wersję „I wana be with U”).

- Wszyscy ci wykonawcy byli niekwestionowanymi gwiazdami lat `90 XX w., dlatego nasz koncert nazywamy po prostu „Lata ‘90”. Ponieważ ich przeboje są melodyjne, wpadające w ucho i zapadające w pamięć do dziś można je usłyszeć na radiowych antenach, wciąż też grane są w lokalach – mówi dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur i dodaje, że wyjątkowość imprezie nada także miejsce, w którym zagrają artyści: dach Galerii Warmińskiej. Miejsce to będzie jednak determinowało ilość osób, które mogą bawić się na koncercie. - Dlatego zapraszamy wszystkich do nas na zakupy i do odbierania biletów już teraz – dodaje Michał Tur.
R E K L A M A
banner
Aby otrzymać bilet na koncert „Lata ‘90” wystarczy do dnia koncertu zrobić zakupy na dowolną kwotę w Galerii Warmińskiej, a w kasie poprosić o bilet. Jeśli z jakiś powodów sklep nam biletu nie wyda (mogą się np. skończyć) z paragonem trzeba pójść do punktu informacyjnego na poziomie 0 i odebrać go u hostessy.

- Bilety dostępne są wyłącznie na terenie Galerii i są ważne wraz z paragonem z kasy naszych sklepów, czy punktów usługowych – dodaje dyrektor Galerii Warmińskiej.

Koncert „Lata ‘90” Galeria Warmińska organizuje z okazji swoich 1. urodzin. Przypominamy, że w związku z tym wydarzeniem Galeria Warmińska organizuje także zabawę, w której można wygrać Toyotę Auris, wycieczkę, czy cenną biżuterię. Aby zdobyć nagrody trzeba zrobić w Galerii zakupy i na kuponie konkursowym prawidłowo wskazać liczbę piłek ukrytą w aucie.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania urodzin Galerii Warmińskiej! Szczegóły na: www.galeria-warminska.pl

Artykuł sponsorowany.

AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [1]
~Potu / 2015-08-31 11:07
Kate Ryan i gwiazda lat 90tych? Jej kariera zaczeła się w 2001 roku, coś tu nie gra, chociaz dla mnie jest jedyną interesującą osobą na którą warto się wybrać.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl