Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras. | 2015-09-14 18:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Nasi najlepsi z wizytą u prezydenta

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w olsztyńskim ratuszu (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Osiągają wyniki, o których inni mogą tylko pomarzyć. Ale medale i krótkie chwile na podium okupione są ciężką pracą, godzinami spędzonymi na treningach i litrami wylanego potu. Czołowi zawodnicy olsztyńskich klubów sportowych spotkali się dzisiaj (14.09) z prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem w Urzędzie Miasta.

- Jestem dumny, że mamy w naszym mieście takich zawodników. Dziękuję za emocje, których nam dostarczacie i gratuluję sukcesów - tymi słowami prezydent Piotr Grzymowicz powitał olsztyńskich sportowców, którzy w ostatnim czasie zdobyli wysokie miejsca na Igrzyskach Europejskich, mistrzostwach świata i Europy.

Podczas spotkania, w którym uczestniczyli także trenerzy, władze klubów sportowych i rodzice zawodników, prezydent wręczył pamiątkowe statuetki. A goście opowiedzieli o ostatnich osiągnięciach oraz planach na najbliższy czas. Większość z nich treningi już podporządkowuje kwalifikacjom do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.
R E K L A M A
banner
Obecni na spotkaniu zawodnicy uczyli się lub wciąż uczą w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie. I pod jej adresem padło wiele ciepłych słów. Goście byli zgodni - nie trzeba wyjeżdżać, by móc osiągać doskonałe wyniki w sporcie.

- W Olsztynie jest dobry klimat do trenowania. To zasługa świetnych instruktorów i przyjaznej szkole - mówił Jarosław Zbutowicz, ociec Karola Zbutowicza, brązowego medalisty w pływaniu na 400 m stylem zmiennym podczas niedawnych Igrzysk Europejskich w Baku.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl