Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-09-15 11:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Jerzy Szmit rezygnuje z kandydowania do Sejmu

Olsztyn24
Jerzy Szmit rezygnuje z kandydowania do Sejmu | Więcej zdjęć »
Szef Prawa i Sprawiedliwości w okręgu olsztyńskim i obecny poseł tej partii rezygnuje z udziału w najbliższych wyborach parlamentarnych. Właśnie otrzymaliśmy oświadczenie posła w tej sprawie.

„Wobec licznych pytań odnośnie mojego kandydowania w wyborach parlamentarnych w dn. 25.10.2015 r. informuję, że zrezygnowałem ze startu w tych wyborach z powodów osobistych.

Moje miejsce na liście Prawa i Sprawiedliwości zajmie Przewodniczący Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Olsztyn Pan Dariusz Rudnik.
R E K L A M A
banner
Jednocześnie oświadczam, że w czasie kampanii wyborczej uczynię wszystko, aby Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory i mogło samodzielnie sprawować władzę w Polsce.”

Olsztyński Pełnomocnik Okręgowy
Prawa i Sprawiedliwości
Poseł na Sejm RP
Jerzy Szmit


Rezygnacja Jerzego Szmita z kandydowania do Sejmu najprawdopodobniej związana jest z publikacją dziennika Fakt, w której dziennikarze ujawnili pozamałżeńskie kontakty posła z jedną z mieszkanek podwarszawskich miejscowości. Pytany o tę publikację poseł odmówił nam komentarza twierdząc, że są to jego sprawy osobiste.

Z D J Ę C I A
Komentarze [8]
~kolo / 2015-09-30 13:43
jaka szkoda ;)
Architekt / 2015-09-16 17:33
A ci najmniej inteligentni wierzą, że PIS ich obsypie tymi dziesiątkami miliardów, które naobiecywał w kampanii, deficyt i dług publiczny (wbrew temu co się wydaje Beacie "damy radę" to nie to samo) nie wzrośnie, a podatki spadną. Jarek już rozpoczął poszukiwania złotego pociągu w swoim ogródku, a ojciec dyktator tzn dyrektor odczynia modły w swojej kaplicy...
~korek1 / 2015-09-16 13:48
Do ala Smród wstyd oraz śmiech to jest obecnie jeszcze radzę dodać głodne dzieci i wszystko w komplecie a jeszcze PIS nie rządzi więc gorzej już być nie może to lepiej wybrać PIS to wtedy może będzie inaczej jak jest obecnie. Jak widać propaganda kłamstw i niespełnionych obietnic robi swoje lecz tylko na tych mniej inteligentnych, którzy lubią jak się ich okłamuje dla swoich niecnych celów.
~max / 2015-09-16 11:43
No to teraz same orły PISu w regionie będą działać, te co im Szmit zabraniał latać...
~ala / 2015-09-16 10:07
no tak tak konczy prawy i sprawiedliwy tak tez skoncza sie rzady pisu ze smrodem i wstydem i smiechem
~zibi / 2015-09-16 07:39
zamienił stryjek siekierkę na kijek
~Niedowiarek / 2015-09-16 05:47
Przecież to nie on zrezygnował tylko Kaczor kazał go zdjąc z listy,gdyz stracił do niego zaufanie.Po co pisać taką nieprawdę?Podważa to wiarygodność gazety ,oj podważa.
~allensteiner / 2015-09-15 12:54
On rezygnuje, czy jego rezygnują?...
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl